Zamknij

Chłopaki do wzięcia: tak Sebastian wyglądał kilka lat temu. Internauci: „Jak model”

20.07.2022 16:31

Sebastian z programu „Chłopaki do wzięcia” z miejsca stał się jednym z najbardziej interesujących uczestników show. Wszystko przez jego styl życia. W sieci pojawiło się jego zdjęcie sprzed kilku lat – jest wręcz nie do poznania.

62c6bc6f02f8dc005e5c12b1

Chłopaki do wzięcia
fot. screen Facebook Chłopaki do wzięcia

„Chłopaki do wzięcia” to popularny program stacji Polsat, w którym można oglądać zmagania mężczyzn w poszukiwaniu miłości. Pochodzą z małych miasteczek i wsi, często prowadzą niski standard życia. Widzowie są świadkami ich prób randkowania i sposobów na podrywanie kobiet. Jednym z uczestników jest Sebastian.

Zobacz także: Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie jest już z żoną? Smutne doniesienia kolegi z programu. "Został z niczym"

Chłopaki do wzięcia: Sebastian przeszedł ogromną metamorfozę

Sebastian szybko zyskał przydomek „Jezus” – wszystko przez jego długie włosy oraz bujną brodę. W internecie przedstawia się jako „Sokrates”. Mężczyzna uwielbia kontakt z naturą, a filmy publikowane na YouTube są nagrywane w lesie.

Interesuje się również jogą i medytacją, nie jest mu obcy styl życia i odżywanie zgodne z naturą. Mimo wszystko nadal czeka na swoją ukochaną – w programie nie zdołał znaleźć drugiej połówki. Cieszy się sympatią internautów, którzy uważają go za sympatycznego, dobrego i szczerego człowieka.

Sebastian kilka lat temu wyglądał całkowicie inaczej. W 2017 roku wziął udział w programie TTV „Druga twarz”. Metamorfoza okazała się powalająca – na zdjęciu, które pojawiło się w sieci, ma krótkie włosy i idealnie przystrzyżoną brodę.

W sieci zaroiło się od komplementów. Niektórzy uważają, że z takim wyglądem znalazłby wspaniałą dziewczynę, inni, że gdyby dziś również zdecydowałby się na metamorfozę, wyglądałby o wiele młodziej i atrakcyjniej.

- Z takim wyglądem na bank by znalazł kogoś – czytamy.

- Wygląda jak model jakiś komplementuje jedna z osób.

- Ale z niego przystojniak – przyznaje kolejna.

loader
Renée Zellweger
10 Zobacz galerię
fot. East News