Obserwuj w Google News

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie jest już z żoną? Smutne doniesienia kolegi z programu. "Został z niczym"

2 min. czytania
07.07.2022 12:55
Zareaguj Reakcja

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" niedawno poślubił swoją narzeczoną Gosię. W sieci plotkowano, że małżeństwo Jarusia rozpadło się niedługo po ślubie, on zaprzeczał, ale temat wrócił za sprawą doniesień znanego z programu Bogdana "Grabarza". Jaruś miał się wyprowadzić od żony. 

Jaruś z "Chłopaki do wzięcia"
fot. Facebook:@chlopakidowziecia

Jarek Mergner był najpopularniejszych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Przed kamerami Polsatu poszukiwał kobiety, z którą mógłby stworzyć związek na całe życie. Do sukcesu wiodła jednak kręta droga. Cierpiący na FAS Jarek nie miał zbyt dużego powodzenia. Aby dopomóc szczęściu, skorzystał nawet z usług biura matrymonialnego. Po latach bezowocnych poszukiwań związał się z Gosią. Pod koniec 2021 roku bohater "Chłopaków" oświadczył się swojej wybrance. 

Jestem szczęśliwy, że poznałem taką żonę - mówił Jaruś. Teraz jesteśmy we dwoje i sobie razem żyjemy i pomagamy, trochę jeździmy sobie na zakupy, na jakieś tam fajne. Kolczyki daję dla mojej żony, jakieś tam fajne, profesjonalne. Teraz jestem szczęśliwy, bo poznałem taką fajną żonę i teraz zawsze jak przychodzę, to żona jest zadowolona i widzi mnie. Nawzajem zawsze sobie siadamy, rozmawiamy - opowiadał. 

Wkrótce internautów zaniepokoił brak obrączki u Jarka. W sieci plotkowano, że były chłopak do wzięcia nie jest już z żoną. W końcu Jaruś osobiście rozprawił się z sensacjami o rzekomym zerwaniu z Gosią, ale nie minęły dwa miesiące, a w sieci znowu zatrzęsło się od niepokojących doniesień. 

Redakcja poleca

Chłopaki do wzięcia: Jaruś nie mieszka już z Gosią?

Na facebookowej grupie "Chłopaków do wzięcia" jedna z fanek donosi o tym, jak teraz ma wyglądać życie Jarka Mergnera. Internautka wyznała, że rozmawiała ze znanym z programu Bogdanem "Grabarzem" i ten miał jej powiedzieć, że Jaruś nie jest już z Gosią. 

Opowiadał jak to się Jaruś rozstał z żoną, co u Szczeny i pani Tereski - napisała na grupie. 

Fani zaczęli dopytywać, co się stało z małżeństwem Jarusia. Z relacji kobiety wynika, że bohater "Chłopaków do wzięcia" miał się wyprowadzić ze wspólnie zajmowanego mieszkania.

Mieszkanie to, co miał, oddał i teraz mieszka w Sulęcinie. Został z niczym - przekazała. 

Spora część komentujących miała wątpliwości odnośnie relacji Grabarza, ale internautka miała od niego usłyszeć, że cały czas ma kontakt z Jarkiem, bo przez pewien czas obaj bohaterowie mieszkali obok siebie.

Jaruś na razie nie odniósł się do krążących o nim plotek. Na nagraniach zamieszczanych w sieci nadal pojawia się w mieszkaniu Gosi w Żaganiu, co raczej przeczy doniesieniom opublikowanym na grupie. Miejmy nadzieję, że wersja Grabarza się nie potwierdzi.