Zamknij

Chłopaki do wzięcia: widzów zamurowało na widok nowego bohatera. "Aż jestem w szoku, że ktoś taki tu wystąpił"

12.05.2022 14:09

W programie "Chłopaki do wzięcia" pojawił się nowy uczestnik. Adam jednak mocno zaskoczył publiczność. Zdumieni widzowie pytają, co taki inteligentny i ogarnięty życiowo mężczyzna robi w polsatowskim show. 

Adam z "Chłopaki do wzięcia"
fot. Facebook:@Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia" to popularny program Polsatu ukazujący perypetie osób poszukujących miłości. Bohaterami są mężczyźni pochodzący z małych miast i wsi. Wielu z nich na co dzień mierzy się z samotnością, biedą i brakiem perspektyw, przez co popada w uzależnienia oraz konflikty z prawem. Tragicznie potoczyły się losy m.in. Romka Paszkowskiego i Oficera Wieśka, którzy zmarli przedwcześnie. Niektórym jednak program pomógł stanąć na nogi i sprawić, że z czasem udało im się znaleźć drugą połówkę.

Przez serial przewinęło się już dziesiątki bohaterów. Do najbardziej znanych należą Rysiek "Szczena" Dąbrowski oraz Krzysztof "Bandziorek". Ten pierwszy, mimo problemów z prawem i kolejnych pobytach w więzieniu, ostatecznie zdołała poukładać sobie życie ze znaną z programu Asią Wielochą. Para doczekała się dziecka, a Rysiek zajął się walkami MMA i przeszedł spektakularną metamorfozę. Szczęście uśmiechnęło się także do Jarka Mergera, który niedawno stanął na ślubnym kobiercu z ukochaną Małgosią.  

Chłopaki do wzięcia: Adam, nowy uczestnik programu, zaskoczył widzów

Ostatnio w "Chłopakach do wzięcia" pojawił się nowy bohater. Widzowie mieli okazję poznać Adama, zapalonego biegacza, który startował w zawodach i ma na swoim koncie sporo medali. Sportowiec zdecydowanie wyróżnia się na tle innych uczestników. Jest zadbany, elokwentny i prowadzi zdrowy tryb życia. Internautki zwróciły uwagę także na dość przyjemną aparycję Adama. 

Wreszcie gość, który nie ma problemów alkoholowych, chyba ma wszystkie zęby i nie ma wady wymowy oraz potrafi wypowiedzieć zdanie wielokrotnie złożone. Ewidentnie nie pasuje tutaj - piszą w komentarzach zaskoczeni widzowie. 

Znalazł się przystojny, inteligentny, empatyczny i wielkoduszny. Wyrazy uznania i szacunku.

Ten gość chyba przypadkiem znalazł się w tym programie? Za bardzo odstaje intelektem od reszty oszołomów.

Internauci są zdania, że tak świetnie prezentujący się chłopak do wzięcia długo nie pobędzie sam.

Coś mi się wydaje, że może dwa, trzy odcinki i już ktoś się zgłosi odpowiedni. Aż w szoku jestem, że ktoś taki tu wystąpił - piszą fani i życzą Adamowi znalezienia mądrej i dobrej kobiety, która będzie wspierała go w sportowej pasji. 

Też jesteście zaskoczeni? 

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" się oświadczył. Fani chwalą narzeczoną. "Bardzo ogarnięta" [WIDEO]

loader
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS