Obserwuj w Google News

Na to czekali widzowie "Chłopaków do wzięcia". Chodzi o Bandziorka

2 min. czytania
22.06.2022 12:36
Zareaguj Reakcja

Bandziorek, czyli Krzysztof Dzierżanowski, był jednym z głównych bohaterów większości sezonów "Chłopaków do wzięcia", a potem zniknął z programu. Wiadomo, że był zaręczony. Teraz pojawiają się o nim nowe wieści.

Bandziorek
fot. Player/Chłopaki do wzięcia/screen

" Chłopaki do wzięcia" to cieszący się niezwykłą popularnością program telewizji Polsat. Emisja pierwszego sezonu odbyła się w 2012 roku i od tamtej pory widzowie mogli obejrzeć już 21 serii, a kolejna rozpocznie się jesienią. Jednym z głównych bohaterów większości sezonów był "Bandziorek", czyli Krzysztof Dzierżanowski, który w pewnym momencie zniknął z programu. Jak się potem okazało, odbywał odsiadkę w więzieniu. Zanim jednak zniknął z "Chłopaków", widzowie byli świadkami jego przeprowadzki na Mazury, gdzie poznał Danusię, której się oświadczył.

Niestety, od tamtej pory Bandziorek nie jest już bohaterem programu, więc jego fani nie wiedzą, jak potoczyły się jego losy. Wiele osób jednak wciąż jest ciekawych, co dzieje się u Bandziorka. "Telemagazyn" dotarł do wiadomości na temat Krzysztofa Dzierżanowskiego.

Zobacz także: Ekspertka mowy ciała ocenia wywiad w TVP: Holecka flirtowała z Kaczyńskim?

Na to czekali widzowie "Chłopaków do wzięcia". Chodzi o Bandziorka

Jak dziś wygląda życie Bandziorka i czy nadal jest w związku z Danusią? Nad tym najczęściej zastanawiają się widzowie "Chłopaków". Widać to m.in. po komentarzach, które pojawiają się w sieci. Jak informuje "Telemagazyn" na jednej z grup facebookowych, tworzonych przez fanów programu, pojawiły się doniesienia o tym, co dzieje się z Bandziorkiem.

Redakcja poleca

Jak się okazuje, są to pozytywne wieści, bowiem wielu widzów nie było pewnych czy nadal układa swoje życie z Danusią. Para przez pewien czas miała doświadczać kłopotów związkowych i niestety doszło do rozstania. Wyglądało na to, że Bandziorkowi nie udało się znaleźć miłości na dłużej. O rozstaniu w mediach społecznościowych informować miała sama Danusia.

Okazuje się jednak, że wszyscy, którzy życzą Bandziorkowi szczęścia w miłości, mogą odetchnąć z ulgą, bowiem Krzysiek i Danusia byli ostatnio znów widziani na wspólnym spacerze w Szczytnie. Nie wiadomo jednak, czy ich ślubne plany nadal są w mocy.