Obserwuj w Google News

Ekspertka mowy ciała ocenia wywiad w TVP: Holecka flirtowała z Kaczyńskim?

Anna Skalik
2 min. czytania
22.06.2022 11:15
Zareaguj Reakcja

Niedawny wywiad Danuty Holeckiej z Jarosławem Kaczyńskim, który przeprowadzony został w "Gościu Wiadomości", stał się obiektem żartów internautów. Na tapet wzięła go specjalistka mowy ciała. Jej zdaniem, wiele wskazuje na to, że dziennikarka mogła flirtować z prezesem PiS.

TVP
fot. YouTube/TVP Info/screen

Jarosław Kaczyński w ostatnich dniach jest jednym z głównych bohaterów medialnych doniesień ze świata polityki. Wszystko przez jego odejście z rządu, spowodowane koniecznością skoncentrowania się na funkcji prezesa partii przed nadchodzącymi wyborami. Przy tej okazji szef Prawa i Sprawiedliwości został zaproszony do "Wiadomości" TVP. Rozmowa, którą przeprowadziła z nim Danuta Holecka, szybko stała się obiektem żartów ze strony wielu widzów. W sieci zarzucili dziennikarce zadawanie pytań wygodnych dla Kaczyńskiego i prowadzenie rozmowy w taki sposób, by ułatwić mu szydzenie z opozycji i jednocześnie umożliwić zaprezentowanie się z najlepszej strony, bez poruszania tematów trudnych.

Zobacz także: Joanna Balasz zrobiła coming out. Gwiazda seriali TVP na zdjęciu z partnerką. "Jestem dumna" [FOTO]

Ekspertka mowy ciała ocenia wywiad w TVP: Holecka flirtowała z Kaczyńskim?

Jeszcze dalej poszła specjalistka od mowy ciała, trenerka wystąpień publicznych i komunikacji - Daria Domoradzka-Guzik. Ekspertka pokazała w swoich social mediach kolaż zdjęć Holeckiej z wywiadu z Kaczyńskim i przeanalizowała wygląd dziennikarki. Jej zdaniem, wiele zachowań prezenterki "Wiadomości" oraz jej mimika mogą być wyrazem nieświadomego flirtu z Kaczyńskim.

Redakcja poleca

Utrzymanie kontaktu wzrokowego, wpatrywanie się w rozmówcę, wyraźnie uniesione kąciki ust oraz policzki, uśmiech mały i większy, kulenie postawy, szybsze mruganie to częste sygnały zainteresowania, zachwytu, szacunku, radości, uznania... czasem flirtu - sugeruje Domoradzka-Guzik, która zaznacza w swoim profilu, że prezentuje na nim swoje osobiste opinie.