Zamknij

Blanka Lipińska zapowiada film erotyczny. Opowie o sobie i Baronie? "Ostra historia gitarzysty i pisarki"

27.01.2022 16:22

Blanka Lipińska podbiła książkowy rynek erotykiem "365 dni" oraz jego ekranizacją. Teraz celebrytka zapowiada nową produkcję, która ma być oparta o jej osobiste doświadczenia. Opowie o romansie z Baronem?

Blanka Lipińska
fot. screen: Instagram / blanka_lipinska

Blankę Lipińską można śmiało nazwać ewenementem polskiego show-biznesu. Karierę rozpoczynała jako wizażystka, menadżerka w branży hotelarskiej i promotorka znanych z gal KSW "ring girls". W 2014 postanowiła spróbować sił na rynku książkowym i wydała swoją debiutancką powieść "365 dni". Zdaniem krytyków niezbyt dobrze napisana i naciągana historia gangstera, który porywa Polkę i daje jej tytułowe 365 dni na zakochanie się w nim, okazała się prawdziwym hitem. Duża w tym zasługa sporych kontrowersji wokół tytułu, książka jest bowiem dosyć odważnym, zdaniem wielu osób wręcz wulgarnym erotykiem. Tytuł oraz jego kontynuacje były bestsellerami, a Blanka zarobiła duże pieniądze i weszła do grona krajowych celebrytek.

Podobnym sukcesem okazała się ekranizacja "365 dni", w której główne role zagrali Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka. Film został zmiażdżony przez krytyków i otrzymał antynagrodę Złotej Maliny dla najgorszego scenariusza, ale okazał się komercyjnym sukcesem, ciesząc się przez pewien czas statusem najchętniej oglądanej pozycji polskiego Netflixa. Nic dziwnego, że zachęcona sukcesem Lipińska postanowiła pójść za ciosem i zabrała za pracę nad kolejnym projektem.

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen

Blanka Lipińska zapowiedziała kolejny film erotyczny. Opowie o związku z Baronem?

Blanka Lipińska zapowiedziała, że jej nowe dokonanie będzie erotycznym opowiadaniem, którego głównymi bohaterami mają być pisarka i gitarzysta. Wydaję się to aż nazbyt jasnym nawiązaniem do związku autorki z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, muzykiem grupy Afromental, doskonale znanego widzom "The Voice Kids". Blanka i Baron spotykali się w 2020 roku. Tymczasem okazuje się, że celebrytka już skończyła scenariusz do nowego filmu.

- Skończyłam w samolocie, lecąc tu. Myślę, że jest duża szansa, że w tym roku wejdziemy na plan, żebyście mogli delektować się ostrą historią gitarzysty i pisarki - poinformowała. 

Lipińska poinformowała, że jeszcze nie rozpoczęto castingów, ale o obsadzie będzie decydować między innymi ona. Potwierdziła także, że fabuła może być częściowo oparta na jej życiu osobistym.

- Jak już mówiłam, inspirację czerpię ze swojego życia (...) To nie jest książka! To scenariusz. A o obsadzie będę decydować, jak zaczniemy castingi - czytamy.

Z pewnością fani pikantnych historii Blanki nie mogą się doczekać. A wy, czekacie na nową historię Lipińskiej?