Zamknij

Michele Morone pokazał synów. Podobni do słynnego taty? [FOTO]

28.12.2021 11:24

Michele Morrone jest dumnym ojcem dwóch synów. Aktor rzadko pokazuje swoje pociechy na Instagramie. Tym razem zrobił jednak wyjątek i pokazał, jak zajmuje się swoimi synkami. Jak zareagowali jego fani na urocze ujęcia?

Michele Morrone
fot. Instagram.com/ Michele Morrone

Michele Morrone międzynarodową sławę zdobył dzięki roli Massimo w filmie "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Po udziale w kontrowersyjnym filmie posypały się inne propozycje zawodowe. 31-letni aktor mimo obowiązków zawodowych zawsze znajdzie czas dla swoich pociech: synów Marcuda i Brado. Gwiazdor rzadko pokazuje swoje dzieci na Instagramie. Tym razem jego fani mogli zobaczyć, jak bardzo wyrośli jego synowie.

Zobacz też: Michele Morrone z "365 dni" nie lubi swojej popularności? "Jestem wielkim fanem prywatności"

Michele Morone pokazał synów. Podobni do słynnego taty? [FOTO]

31-latek opublikował kilka uroczych fotografii z trójka chłopców. Nie wiadomo jednak, kim jest trzecie dziecko. Być może jest z rodziny aktora lub jest synkiem jego znajomych. Zabawnym fotografiom towarzyszy podpis: "Jeśli potrzebujesz niani, jestem tutaj" - czytamy we wpisie Morrone.

Pod uroczymi kadrami posypało się mnóstwo komplementów od fanów z całego świata. "Super rodzina, co za podobieństwo", "jacy słodcy i piękni", "przepiękny obrazek" - zachwycali się fani.

Warto podkreślić, że synowie aktora są owocem związku Michele z libańską stylistką, Rubą Saadeh. Para pobrała się w 2014 roku, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu.

loader