Zamknij

Basia Kurdej-Szatan wyda książkę o sobie. "Pracowałyśmy nad nią dwa lata"

30.03.2021 11:59

Basia Kurdej-Szatan zapowiedziała coś, na co od dawna czekają jej wierni fani. Wkrótce wydana zostanie pierwsza biografia aktorki, którą napisała jej koleżanka Magdalena Bober. Jakie sekrety gwiazdy ujrzą światło dzienne?

Basia Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Basia Kurdej-Szatan wydaje pierwszą książkę. Aktorka znana z seriali "M jak miłość" oraz "W rytmie serca" cieszy się ogromną popularnością - ponad 1,4 mln osób śledzi jej profil na Instagramie. Nic dziwnego, że gwiazda podjęła decyzję o stworzeniu biografii. Za napisanie książki odpowiedzialna jest jej koleżanka z dzieciństwa, dziennikarka Magdalena Bober. Kurdej-Szatan zdradziła, że pracowały nad tym wspólnie już od dłuższego czasu.

- Gdy byłam zabiegana jeszcze przed pandemią, Magda słuchała opowieści w drodze na koncert, w hotelowych pokojach albo u mnie w domu, kiedy w środku nocy przyjmowałam ją w piżamie z papilotami na włosach. Pracowałyśmy nad tą książką dwa lata - wyznała bohaterka zapowiadanej książki w rozmowie z "Party".

Zobacz także: Kurdej-Szatan przytłoczona macierzyństwem? "Mężowie Was kochają 5 miesięcy po porodzie?" [FOTO]

Basia Kurdej-Szatan zdradzi sekrety o sobie w książce?

Choć książka przedstawi nieznane dotąd szczegóły z życia aktorki, nie będzie to typowa biografia. Spisana zostanie w formie rozmowy między dwiema przyjaciółkami. Magda Bober zdradza, że fani w końcu dowiedzą się, jaka naprawdę jest Kurdej-Szatan.

- Kiedy ludzie patrzą na Basię, widzą słodką blondynkę z reklamy. Aniołek! A ja myślę: „Jak bardzo nie trafiacie w to, jakim ona jest człowiekiem”. Odważna, charakterna, nie kalkuluje, nie pogrywa, podąża za sercem i tak realizuje marzenia. Zawsze zastanawiałam się, skąd ona to ma. Teraz już wiem, że to pakiet, który dostała od rodziców, oni dawali jej wolność i wiarę w siebie. To nauka też dla mnie jako matki - dodaje dziennikarka.

Jak podaje "Party", premiera książki odbędzie się już za kilka tygodni. Nie podano jednak dokładnej daty ani tytułu. W książce prócz Basi Kurdej-Szatan wypowiadać się będą także osoby, które znają ją od lat. Swoimi przemyśleniami mają podzielić się m.in. Anna Mucha i Rinke Rooyens.

Przeczytacie?

loader