Zamknij

Andrzej Piaseczny na uroczym zdjęciu z mamą. Tak odpoczywa po wyjściu ze szpitala [FOTO]

31.03.2021 19:32

Andrzej Piaseczny opublikował kolejne zdjęcie po wyjściu ze szpitala. Muzyk był hospitalizowany w związku z koronawirusem, jednak teraz dochodzi do pełni sił już w domu. "Piasek" spotkał się z ukochaną mamą, co uwiecznił na uroczej fotografii.

Andrzej Piaseczny
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Andrzej Piaseczny wzbudził w ostatnich tygodniach spore zainteresowanie mediów. Znany wokalista zaraził się koronawirusem, a jego stan był na tyle poważny, że został przewieziony do szpitala. Artysta miał problemy z oddychaniem i korzystał z tlenoterapii. Na szczęście szybko wrócił do zdrowia. Teraz dochodzi do siebie po chorobie już w domowym zaciszu, co pokazuje na Instagramie.

Ostatnio Andrzej Piaseczny opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych uroczą fotografię, do której pozuje wraz z mamą. Pani Alicja również zmaga się z problemami zdrowotnymi i porusza się na wózku. Zdjęcie emanuje jednak pozytywną energią - widać, że wzajemne towarzystwo przynosi Piasecznemu i jego mamie sporo radości.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala. Muzyk pokazał zdjęcie z domowego zacisza [FOTO]

Andrzej Piaseczny opublikował zdjęcie z mamą [FOTO]

- Wiosenne sanatorium domowe #zdrowiejemy #wiosna #mama #szczęście #dom - dodał Andrzej Piaseczny w opisie fotografii. Gwiazdor jest wyraźnie zadowolony z tego, że wyszedł już ze szpitala i wrócił do domu. Wokalista i jego mama korzystają z promieni słonecznych na tarasie. Fanom Piasecznego bardzo spodobał się rodzinny kadr.

- Zdrówka i wiosennej radości życzę dla Mamy i dla Pana.

- Super uśmiechy... dużo zdrówka dla Was.

- Dobrze Was widzieć. Zdrowia dla obojga - komentują internauci.

loader