Obserwuj w Google News

Andrzej Kosmala ostrzega przed fałszywą zbiórką na pomnik Krzysztofa Krawczyka: "To oszustwo"

2 min. czytania
20.04.2021 13:33
Zareaguj Reakcja

Andrzej Kosmala, menadżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka postanowił ostrzec za pośrednictwem Facebooka przed fałszywą zbiórką na pomnik zmarłego artysty. Niestety, oszuści chcą zarobić na śmierci muzyka.

Krzysztof Krawczyk
fot. Tomasz Jastrzebowski/ Reporter/ East News

Andrzej Kosmala przez lata nie tylko był menadżerem Krzysztofa Krawczyka, ale również jego przyjacielem. Kosmala aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, komentując skrupulatnie wszystkie wydarzenia i medialne burze, które zadziały się po śmierci artysty. Tym razem menadżer Krawczyka postanowił przestrzec przed fałszywą zbiórką na pomnik gwiazdora.

Zobacz też:  Powstaje musical o Krzysztofie Krawczyku. Menadżer i wdowa są oburzeni

Andrzej Kosmala ostrzega przed fałszywą zbiórką na pomnik Krzysztofa Krawczyka: "To oszustwo"

Krzysztof Krawczyk kilka lat temu wykupił kilka miejsc, gdzie których planował wybudować mauzoleum. Andrzej Kosmala w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że nie chce zwlekać z pomnikiem. Tak mówił o szczegółach:

"Nie chcemy zwlekać z postawieniem pomnika Krawczykowi. Ewa ma pomysł, żeby na pomniku pojawiła się postać Krzysztofa, który trzyma w dłoni mikrofon, albo żeby stanęło tam jego popiersie. Mamy różne pomysły, ale chcemy to zrobić z zawodowcami, czyli z plastykami zawodowymi. Szukamy odpowiednich osób. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, czekam na kontakt" - mówił Kosmala.

W facebookowym wpisie Kosmala zdradził, że do Ewy Krawczyk zgłosiły się osoby, które chciałyby sfinansować pomnik zmarłemu artyście. Menadżer gwiazdora przestrzega przed oszustami. Ci chcąc zarobić na śmierci muzyka. Andrzej Kosmala apeluje, aby nie dać się nabrać.

"Witam Panie Andrzeju,
jestem fanem  Krzysztofa Krawczyka i z niepokojem patrzę jak ludzie zaczynają chcieć zarobić na Jego śmierci.
Natrafiłem na zbiórkę na pomnik dla pana Krzysztofa.
https://zrzutka.pl/zphuw5
Czy ta zbiórka jest autentyczna?
Życząc miłego dnia pozdrawiam

Kochani! Ta zrzutka jest nieprawdziwa! Nikt z nami nie rozmawiał!
Tworzymy dopiero komitet konkursowy i jury. Konto i adres podamy. Proszę się wstrzymać ze wszelkimi wpłatami!!!!!!!!
To oszustwo!" - czytamy na Facebooku Andrzeja Kosmali.