Obserwuj w Google News

Quiz. Daty polskich świąt. Kiedy obchodzimy Dzień Ojca, Zaduszki i Mikołajki?

1 min. czytania
22.06.2024 20:19

Rozwiąż quiz z polskich świąt. Wskaż, kiedy obchodzimy Dzień Ojca, Zaduszki i Mikołajki. Sprawdź, czy masz kalendarz w małym palcu i pamiętasz o uroczystościach ważnych dla Polaków. Tylko nieliczni zgarną 15 punktów!

Ojciec i kalendarz (zdjęcie poglądowe)
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. shutterstock/Daisy Daisy

Kiedy obchodzimy Dzień Ojca? Rozwiąż quiz i wskaż daty polskich świąt

Polskie święta zajmują ważne miejsce w naszych sercach, lecz często potrzebujemy kalendarza, by pamiętać o najważniejszych datach. Sprawdź, czy pamiętasz, kiedy obchodzimy znane uroczystości. Dasz radę bezbłędnie rozwiązać specjalny quiz portalu RadioZET.pl?

Quiz: Daty polskich świąt. Kiedy obchodzimy Dzień Ojca, Zaduszki i Mikołajki?

1/15 1 maja obchodzimy:

Kiedy świętujemy Dzień Ojca? W naszym quizie pytamy nie tylko o święto każdego taty. Nie czekaj i weź udział w specjalnym teście ze świątecznego kalendarza. Tylko nieliczni odpowiedzą poprawnie na wszystkie 15 pytań.

Połącz datę z polskim świętem. Rozwiąż quiz ze świątecznego kalendarza

Dzień Ojca, Zaduszki i Mikołajki - pamiętasz kiedy przypadają te święta? Wskaż odpowiednie daty. Dasz radę połączyć święto z czerwoną kartką z kalendarza? Ostatnie pytanie o Boże Ciało to prawdziwe wyzwanie dla czytelników RadioZET.pl.

Redakcja poleca

Po rozwiązaniu quizu z dat polskich świąt możesz też wziąć udział w innych sprawdzianach dostępnych na naszej stronie. Dużą popularnością cieszą się testy z polskich przysłów i powiedzeń oraz nostalgiczne quizy pełne wspomnień z okresu PRL.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap