Obserwuj w Google News

Quiz. Zawody bohaterów „M jak miłość”. Czym zajmują się mieszkańcy Grabiny?

2 min. czytania
22.06.2024 10:34

Rozwiąż quiz o „M jak miłość”. W specjalnym teście pytamy o zawody bohaterów serialu TVP. Pamiętasz, gdzie pracowali Marysia, Marta, Małgosia i Marek? Sprawdź, co wiesz o mieszkańcach Grabiny.

Marta Mostowiak, Andrzej Budzyński, Maria Rogowska, Artur Rogowski - bohaterowie serialu "M jak miłość"
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Facebook (M jak miłość)

Quiz dla fanów „ M jak miłość”. Zgadnij, gdzie pracowali ci bohaterowie

M jak miłość” od lat bije rekordy popularności, a widzowie cały czas chętnie oglądają perypetie Mostowiaków, Zduńskich i Chodakowskich. W specjalnym quizie pytamy o miejsca pracy i zawody bohaterów z hitu TVP. Sprawdź, czy oglądasz serial uważnie i pamiętasz, gdzie pracowali Marysia, Marta, Małgosia i Marek.

Quiz: Zawody bohaterów „M jak miłość”. Czym zajmują się mieszkańcy Grabiny?

1/15 Maria Rogowska jest:

Rozwiąż nasz quiz z wiedzy o „M jak miłość” i przypomnij sobie zawiłą historię zawodową postaci z serialu TVP. Możesz być zaskoczony, jak często Mostowiakowie, Zduńscy i Chodakowscy zmieniali pracę. Pamiętasz jeszcze, kto robił karierę jako lekarz i prawnik, a kto prowadził biuro matrymonialne?

Oglądasz „M jak miłość”? Rozwiąż quiz o zawodach postaci z serialu TVP

Czym zajmował się Marek Mostowiak? Kim na początku serialu była Marta Mostowiak? Jaki zawód wykonuje Piotr Zduński, a czym ima się jego brat bliźniak, Paweł? W naszym quizie z „M jak miłość” zadajemy te i inne pytania. Odpowiesz na wszystkie i zgarniesz 15 punktów?

Redakcja poleca

Po rozwiązaniu testu z zawodów postaci z „M jak miłość” możecie wziąć udział także w innych sprawdzianach dostępnych na naszej stronie. Polecamy wam między innymi pierwszą i drugą część quizu o pokrewieństwie Mostowiaków oraz quiz o ślubach i rozwodach w „M jak miłość”.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap