Obserwuj w Google News

Małgorzata Tomaszewska pokazała zdjęcie z partnerem. To on jest ojcem Laury

2 min. czytania
24.06.2024 17:18

Małgorzata Tomaszewska długo nie ujawniała, kim jest jej narzeczony i ojciec Laury. Z okazji Dnia Ojca była prezenterka "Pytania na śniadanie" zrobiła wyjątek i opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym widać jej partnera, Roberta. Kim jest ukochany Małgorzaty Tomaszewskiej i co o nim wiadomo? 

Małgorzata Tomaszewska z córką Laurą
fot. Instagram:@malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska pierwszy pochwaliła się narzeczonym, ojcem Laury

Małgorzat Tomaszewska na początku roku straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie", lecz trudne chwile osłodziły jej narodziny córki. Laura przyszła na świat w lutym, a jej narodziny ogłosił w mediach dziadek, legendarny bramkarz i polityk Jan Tomaszewski. 

Była prezenterka TVP chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z córką i 7-letnim synem Enzo z poprzedniego związku. Nigdy jednak nie chwaliła się obecnym partnerem, który jest ojcem Laury. W mediach również nie była skora do zwierzeń na temat życiowego partnera. - Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni - wyjaśniła powody ukrywania związku w rozmowie z JastrząbPost.

malgorzata tomaszewska2
fot. Instagram:@malgorzata__tomaszewska

Narzeczony Małgorzaty Tomaszewskiej znalazł się jednak na zdjęciach opublikowanych z okazji Dnia Ojca. Prezenterka nie pokazała jego twarzy, lecz zdradziła, że tata Laury ma na imię Robert. Widać to zresztą na koszulce, którą mężczyzna włożył 23 czerwca. Taki sam nadruk miała na ubranku Laura.

Redakcja poleca

Kim jest Robert, narzeczony Małgorzaty Tomaszewskiej? 

Małgorzata Tomaszewska do tej pory nie ujawniła nazwiska swojego partnera Roberta. O mężczyźnie na razie wiadomo tylko tyle, że nie jest związany z show-biznesem. Była prowadząca "Pytania na śniadanie" i jej ukochany są ze sobą od co najmniej trzech lat, a niedawno się zaręczyli. Razem wychowują syna Małgorzaty Tomaszewskiej, urodzonego w 2017 roku Enzo, z małżeństwa prezenterki z Turkiem Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim. 20 lutego 2024 r. na świat przyszła córka Małgorzaty i Roberta, Laura. 

Redakcja poleca