Obserwuj w Google News

Ojciec Miley Cyrus oświadczył się dziewczynie niewiele starszej od córki. Nagrali razem balladę

2 min. czytania
17.11.2022 15:16
Zareaguj Reakcja

Billy Ray Cyrus to znany amerykański muzyk country oraz ojciec piosenkarki Miley Cyrus. Mężczyzna właśnie pochwalił się zaręczynami z dziewczyną niewiele starszą od córki. Kim jest Firerose?

Billy Ray Cyrus i Firerose zaręczenie
fot. Invision/Invision/East News/Instagram/screen

Billy Ray Cyrus oświadczył się o 27 lat młodszej kobiecie. Jak podają dziennikarze portalu Pomponik, Cyrus, lat 61, w ostatnim czasie oświadczył się swojej partnerce, mającej 34 lata piosenkarce Firerose. Para pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. A teraz poinformowała także, że w ramach celebracji wypuścili wspólnie nagrany razem utwór.

Redakcja poleca

Wedle informacji portalu znajomość Cyrusa i Firerose zapoczątkowana została 12 lat temu podczas prac nad serialem Disneya „Hannah Montana”, w którym grała Miley Cyrus. Firerose miała ubiegać się o rolę w serialu. Choć ostatecznie jej nie dostała, zaprzyjaźniła się z Billym Rayem, który następnie pomógł jej rozwinąć karierę. Teraz, po 12 latach, para ogłosiła, że mieszka razem i czeka na termin zaślubin.

Billy Ray Cyrus rozwiódł się z Tish Cyrus po 30 latach małżeństwa. Mają razem piątkę dzieci: Brandi, Trace, Braisona, Noah oraz najlepiej znaną światu Miley. Jak podaje portal piosenkarka „cieszy się ze szczęścia ojca”, ale woli utrzymywać bliskie kontakty z matką.

Redakcja poleca

Billy Ray Cyrus i Firerose są zaręczeni 

Para pochwaliła się radosną nowiną za pomocą mediów społecznościowych.

Niedługo po ogłoszeniu zaręczyn, para poinformowała świat o tym, że w ramach celebracji wydarzenia, nagrali wspólnie romantyczny utwór. „Time” dostępne jest już w serwisach streamingowych.

Czytaj także:  "Goście" - zwiastun i recenzja jednego z najbardziej przerażających thrillerów ostatnich lat [WIDEO]

RadioZET.pl/Pomponik.pl/Instagram/Spotify

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET