Obserwuj w Google News

Piorun uderzył w samolot Miley Cyrus. Przerażające nagrania z pokładu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
23.03.2022 10:42
Zareaguj Reakcja

Miley Cyrus przeżyła chwile grozy. Podczas lotu do Paragwaju w samolot, w którym znajdowała się piosenkarka, uderzył piorun. Maszyna musiała awaryjnie lądować. Miley Cyrus i jej współpracownicy opublikowali przerażające nagrania z pokładu samolotu. 

Miley Cyrus
fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News, Twitter screen

Miley Cyrus miała wystąpić na festiwalu muzycznym w Paragwaju. Niestety, wokalistka nie dotarła do stolicy kraju, Asunción, ponieważ we wtorek w jej samolot uderzył piorun.

Maszyna musiała natychmiast lądować awaryjnie. Piosenkarka opublikowała wpis w mediach społecznościowych, w którym opisała całą sytuację i pokazała przerażające nagranie oraz zdjęcie uderzonego przez piorun samolotu.

Redakcja poleca

Piorun uderzył w samolot Miley Cyrus. Przerażające nagrania z pokładu [WIDEO]

Miley Cyrus przeżyła chwile grozy na pokładzie samolotu, który wleciał w gwałtowną burzę. W pewnym momencie w maszynę uderzył piorun. Pilot był zmuszony lądować awaryjnie.

Wokalista uspokoiła fanów i poinformowała, że nikomu nic się nie stało. Podzieliła się także przerażającym zdjęciem i nagraniem z pokładu.

Moja załoga, zespół, przyjaciele i rodzina, którzy podróżowali razem ze mną, są bezpieczni po awaryjnym lądowaniu. Niestety, nie byliśmy w stanie wlecieć do Paragwaju – napisała Cyrus.

Tym samym piosenkarka odwołała swój koncert na festiwalu Asunciónico, gdzie miała być gwiazdą drugiego dnia imprezy. We wtorek w stolicy Paragwaju doszło do gwałtownego załamania pogody. W wyniku powodzi i ogromnych opadów deszczu organizatorzy festiwalu musieli odwołać występy zaplanowane na pierwszy dzień.

RadioZET.pl/rollingstone.com