Obserwuj w Google News

Selena Gomez wydała nową piosenkę „Lose You To Love Me”. Opowiada o Justinie Bieberze? [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
23.10.2019 10:34

Selena Gomez wydała nowy singiel „Lose You To Love Me” zapowiadający jej pierwszą od kilku lat płytę. Amerykańska gwiazda zaskoczyła fanów i zaprezentowała emocjonalną balladę. Zdaniem wielu internautów śpiewa w niej o rozstaniu z Justinem Bieberem. W internecie pojawił się oficjalny teledysk, który został zagrany w całości za pomocą iPhone’a.

Selena Gomez Lose You To Love Me nowa piosenka opowiada o Justinie Bieberze teledysk wideo
fot. Youtube (Selena Gomez)

Selena Gomez — Lose You To Love Me. Nowa piosenka jest o Justinie Bieberze?

Selena Gomez wróciła do świata muzyki z zupełnie nową piosenką „Lose You To Love Me”. To pierwszy od wielu miesięcy solowy singiel artystki, który zapowiada jej nadchodzący, trzeci już album. Data premiery płyty pozostaje na ten moment nieznana.

„Lose You To Love Me” zaskakuje klimatem i pokazuje nieco inną odsłonę Seleny Gomez, która zasłynęła przede wszystkim z przebojowych hitów, m.in „Wolves”, „Come & Get It” czy „Back To You”. Tym razem 27-latka zaprezentowała pełną emocji i melancholii balladę. „Lose You To Love Me” opowiada o niełatwym rozstaniu, nadziei i miłości do samego siebie. Internauci natychmiast zaczęli sugerować, że emocjonalna piosenka nawiązuje do dawnego związku Seleny Gomez z Justinem Bieberem.

W internecie pojawił się także oficjalny, czarno-biały teledysk do „Lose You To Love Me”, który został nakręcony w pełni za pomocą telefonu iPhone 11 Pro.

 „Lose You To Love Me” zostało zainspirowane wszystkim, co działo się w moim życiu po premierze ostatniego albumu. Postanowiłam, że chcę podzielić się moją drogą do odkrywania samej siebie. Moja droga była wyboista i mam po niej wiele blizn. Chcę jednak, abyśmy mogli poczuć nadzieję i że wędrówka prowadzi do silniejszej i lepszej wersji samego siebie. — napisała Amerykanka na temat nowej piosenki „Lose You To Love Me”.

Selena Gomez podziękowała także na Instagramie wszystkim fanom za wsparcie i miłe słowa w ostatnich latach: „Dziękuję Wam wszystkim za bycie u moim boku pomimo wzlotów i upadków. Nie mogłabym tego wszystkiego robić bez Was i nie mogę się doczekać, aby rozpocząć kolejną przygodę razem z Wami”.

RadioZET.pl/PK