Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel pokazała kreację na konkurs [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
14.11.2019 14:25
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel wystąpi w trakcie Eurowizji Junior 2019 i będzie jedną z prowadzących konkursu w Gliwicach. Nic więc dziwnego, że rozpoczęła już przygotowania do imprezy. Roxie pokazała sukienkę, w jakiej pojawi się na Eurowizji Junior 2019. Kreację stworzyła znana polska projektantka.

Eurowizja Junior 2019 Roksana Węgiel pokazała kreację na konkurs zdjęcie
fot. Instagram

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel pokazała sukienkę, w której wystąpi

Roksana Węgiel pochwaliła się kreacją na Eurowizję Junior 2019. Konkurs odbędzie się w Gliwicach już pod koniec listopada.

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie jednej z sukienek Roxie, która została zaprojektowana przez Lidię Kalitę, bardzo popularną projektantkę mody. Wszystko na to wskazuje, że Roksana Węgiel pojawi się na Eurowizji Junior 2019 w kilku kreacjach. Gwiazda nie tylko poprowadzi konkurs, razem z Idą Nowakowską i Aleksandrem Sikorą, ale również wystąpi na scenie jako gość specjalny.

>>  Roksana Węgiel na starym zdjęciu z komunii. Tak wyglądała w dzieciństwie [FOTO] 

 To już ostatnie dni do Eurowizji Junior. Razem z niesamowitą Roxie Węgiel przygotowujemy suknie na ten wieczór.  Nie możemy się doczekać tych emocji! Kto wygra? — napisała Lidia Kalita i dodała w komentarzu: „To tylko jedna z wielu propozycji — najlepsze zostawiliśmy na koniec”.

Eurowizja Junior 2019 w Polsce. Kiedy i gdzie się odbędzie, kto z Polski?

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwice. Tuż po zwycięstwie Roksany Węgiel Telewizja Polska zgłosiła swoją kandydaturę na gospodarza kolejnej imprezy. Europejska Unia Nadawców przyjęła aplikację Polski. 

Reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2019 będzie Viki Gabor z piosenką "Superhero".

Eurowizja Junior 2019: scena w Gliwicach już gotowa. TVP pokazała zdjęcie [FOTO]

RadioZET.pl/PK