Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel w teledysku do nowego singla "Potrafisz". Takiego klipu jeszcze nie miała [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
08.11.2019 11:45
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel prezentuje pełny kolorów teledysk do nowego singla „Potrafisz”, który zapowiada specjalną reedycję jej debiutanckiej płyty. Z okazji premiery wideoklipu Roxie pojawi się w piątek po godz. 14:00 w Radiu ZET, gdzie zapowie swoją nową piosenkę.

Roksana Węgiel Potrafisz teledysk do nowego singla takiego teledysku jeszcze nie miała wideo
fot. Youtube

Roksana Węgiel — Potrafisz. Teledysk do nowego singla z reedycji płyty

Roksana Węgiel opublikowała teledysk do najnowszego singla „Potrafisz” w reżyserii Macieja Puczyńskiego. Tym razem 14-letnia gwiazda postawiła na bardzo dynamiczny i barwny wideoklip, który świetnie łączy się z silnym przekazem piosenki. Młoda artystka śpiewa o szukaniu wewnętrznej siły, walce z przeciwnościami losu i patrzeniu w przyszłość.

>>  Roksana Węgiel na starym zdjęciu z komunii. Tak wyglądała w dzieciństwie [FOTO]

Nowy singiel „Potrafisz” promuje reedycję debiutanckiego albumu artystki, która ukaże się już 15 listopada. Pojawi się na niej łącznie 17 utworów, a wśród nich takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj, „Obiecuję” i „Dobrze jest, jak jest”. W nowym wydaniu znajdzie się także wspaniała bransoletka oraz aż cztery premierowe piosenki. Dodatkowo reedycja będzie wzbogacona też o nową okładkę. 

Roksana Węgiel wydaje książkę

Roksana Węgiel wydaje książkę „The X Book”, która ukaże się już 13 listopada. Nie będzie to jednak wydawnictwo opisujące życie wokalistki, a kreatywna książka do samodzielnego uzupełniania. Sprawdź szczegóły pierwszej książki Roksany Węgiel.

RadioZET.pl/PK