Obserwuj w Google News

Eurowizja 2020: Cleo o polskim reprezentancie. Kto powinien jechać z Polski? Podała nazwisko

Piotr Krajewski
2 min. czytania
29.11.2019 13:39
Zareaguj Reakcja

Polska wystąpi na Eurowizji 2020, która odbędzie się w przyszłym roku w maju. Wielu internautów coraz częściej zastanawia się, kto powinien reprezentować nasz kraj w Holandii. O wskazanie najlepszego kandydata została zapytana ostatnio Cleo. Kogo typuje była reprezentantka Polski na Eurowizji?

Eurowizja 2020 Cleo o polskim reprezentancie kto powinien jechać z Polski podała nazwisko
fot. SPUTNIK/EAST NEWS

Eurowizja 2020: Cleo o polskim reprezentancie. Kto powinien jechać z Polski?

Na Eurowizji 2020 nie zabraknie Polski. Nadal jednak nie wiemy, kto i w jaki sposób zostanie wybrany na reprezentanta naszego kraju.

W trakcie wywiadu dla Jastrząb Post Cleo została zapytana o najlepszego kandydata na reprezentanta Polski na Eurowizji 2020. Piosenkarka, która brała udział w Konkursie Piosenki Eurowizji 2014, zdecydowała się wymienić nazwisko jednej artystki.

Eurowizja zawsze rządzi się swoimi prawami i ciężko jest wybrać. Chociaż moim zdaniem mamy skarbnicę przepięknych talentów i przepięknych głosów w Polsce. Ja jestem zawsze fanką tych mocnych głosów. Na spontanie — Ania Karwan. Ma przepiękny głos. Festiwalowy i mocny. Więc może ona? — powiedziała Cleo.

Czy Ania Karwan będzie reprezentantką Polski na Eurowizji 2020 w Holandii? Na ten moment nie wiadomo. Kilka miesięcy temu wokalistka i finalistka „The Voice of Poland” została zapytana przez Dziennik Eurowizyjny o to, jak reaguje na pozytywne komentarze o jej potencjalnym udziale w konkursie.

To jest bardzo kochane! Zobaczymy co przyniesie los i na co wszechświat mnie przygotuje — wyznała Ania w rozmowie z Dziennikiem Eurowizyjnym.

Ania Karwan ma na swoim koncie debiutancką płytę, która ukazała się w lutym tego roku. Pochodzą z niej m.in. single „Czarny świt” i „Słucham Cię w radiu co tydzień”. Artystka zaprezentowała także niedawno utwór „The Secret Game”, oficjalną piosenkę promującą film „Ukryta Gra” z aktorem Billem Pullmanem w roli głównej.

 

Eurowizja 2020: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja 2020 odbędzie się w dniach 12-16 majaRotterdamie. Konkurs zostanie zorganizowany w Holandii dzięki wielkiemu zwycięstwu Duncana Laurence’a na Eurowizji 2019 w Izraelu.

25-letni artysta zwyciężył w finale Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 z piosenką „Arcade”. To pierwsze zwycięstwo Holandii w tej imprezie od 44 lat.

>> Eurowizja 2020: pełna lista państw, które wystąpią w Holandii. Dwa kraje zrezygnowały

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl,dziennik-eurowizyjny.pl/PK