Obserwuj w Google News

Agnieszka Chylińska ostro komentuje reklamę z gryzoniami. „Nie jestem wiewiórką”

Sylwia Bagińska
1 min. czytania
27.12.2019 15:12
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Chylińska wydała oficjalne oświadczenie w sprawie reklamy, w której chomiki śpiewają hit zespołu O.N.A. Fani artystki byli zdziwienie, gdy usłyszeli piosenkę w filmie promocyjnym jednego ze znanych sklepów.

Agnieszka Chylińska
fot. Instagram.com/agnieszkachylinska

Agnieszka Chylińska to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Fani artystki byli zszokowani, gdy usłyszeli piosenkę pt. „Znalazłam” (teraz, teraz, teraz) w reklamie sklepu z produktami RTV i AGD oraz elektroniką. Chylińska wydała specjalne oświadczenie w sprawie wideo ze zwierzętami.

Agnieszka Chylińska ostro komentuje reklamę z gryzoniami. „Nie jestem wiewiórką”

Fani Chylińskiej w mediach społecznościowych pytali swoją muzyczną idolkę, czy to ona podkłada głos pod jednego ze zwierzaków. Agnieszka Chylińska wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Zobacz także:  Agnieszka Chylińska opowiada o próbach samobójczych. Mocny wywiad z Wojewódzkim, Prokopem i Miszczakiem [VIDEO 18+] 

Na instagramowym koncie Agnieszka Chylińska pojawiło się zdjęcie tabliczki, na której narysowana jest wiewiórka. Obok niej wokalistka napisała:

To śpiewa Grześ i Waldziu. Ja nie jestem wiewiórką.

Pod postem piosenkarka dodała jeszcze informacje, że jest to oficjalny komunikat Agnieszki Chylińskiej.

Wokalistka w tej sprawie zawarła jeszcze głos na Facebooku:

Drodzy, w nawiązaniu do waszych pytań: wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór „Znalazłam” (teraz, teraz, teraz) - obecnie z gryzoniami - nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenki są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi - napisała artystka. 

 

RadioZET.pl/SB