Obserwuj w Google News

Sharon Stone straciła dziecko. Wszystko przez rozbieraną scenę

2 min. czytania
09.03.2023 11:11
Zareaguj Reakcja

Kultowa rozbierana scena z filmu "Nagi instynkt" spowodowała, że Sharon Stone straciła prawa do opieki nad własnym dzieckiem. Gwiazda po raz kolejny uderza w słynną produkcję.

Nagi instynkt - Michael Douglas, Sharon Stone
fot. TriStar Pictures/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/

Kultowy thriller "Nagi instynkt" z 1992 roku z Sharon Stone i Michaelem Douglasem w rolach głównych, spowodował wiele problemów w życiu prywatnym jego gwiazdy. Aktorka pokazała kolejną ciemną stronę słynnego filmu.

Sharon Stone straciła dziecko przez "Nagi instynkt"

"Nagi instynkt" przeszedł do historii kinematografii z jednego powodu - "odważnej" sceny, w której na ułamek sekundy widać nagie krocze Sharon Stone. Film stał się z tego powodu tak popularny (nawet polski tytuł nawiązuje do tej sceny), że artystka stała się gwiazdą Hollywood. Niestety produkcja na lata zaszufladkowała ją, jako aktorkę, która pokazała miejsca intymne.

Redakcja poleca

Od kilku lat Stone mówi publicznie, że występ w produkcji był dla niej traumą. Przede wszystkim z tego powodu, że czuje się oszukana przez reżysera - Paula Verhoevena. Filmowiec obiecał jej, że w finalnej wersji filmu nie będzie widać jej miejsc intymnych, po czym na pokazie zobaczyła to, co wszyscy widzowie na całym świecie. Od wybuchu akcji #MeToo gwiazda podkreśla, że praktyki Verhoevena wpisują się w opresyjne schematy działania Hollywood, które doprowadziły do wielu nadużyć na tle seksualnym.

To jednak nie koniec złych doświadczeń z "Nagim instynktem". Jak podaje Insider, Sharon Stone była gościnią podcastu "Table for Two", gdzie zdradziła kolejne konsekwencje płynące z udziału w głośnym thrillerze.

Straciłam opiekę nad dzieckiem.

Gwiazda wyjaśniła, że podczas procesu rozwodowego z 2004 roku ze swoim byłym mężem Philem Bronsteinem, z którym adoptowała ich syna Roana Josepha Bronsteina, w kierunku jej dziecka z ust sędziego padło pytanie: "Maleńki chłopczyku czy wiesz, że twoja mama kręci seks filmy?". Mimo tego, że Stone wyjaśniała, iż uważa "Nagi instynkt" za "nadużycie ze strony systemu" oraz zwróciła uwagę, że widzowie widzieli "nagość może przez setną sekundy", została potraktowana, jakby była aktorką filmów dla dorosłych.

Sharon Stone uważa, że między innymi z tego powodu sędzia zdecydował, że Roan pozostanie głównie pod opieką Bronsteina. Aktorka otrzymała jedynie prawo do odwiedzin dziecka.

Redakcja poleca

Sharon Stone: utrata opieki nad dzieckiem odbiła się na zdrowiu aktorki

Utrata praw do opieki nad synem spowodowała, że Stone podupadła na zdrowiu.

Trafiłam do kliniki Mayo z niepokojącymi uderzeniami serca w górnej i dolnej komorze serca.

Aktorka stwierdziła, że sprawa rozwodowa dosłownie złamała jej serce. Obecnie syn Stone jest już dorosły. Mimo że nie mogła go wychowywać na co dzień, pozostaje w bliskich relacjach ze swoim dzieckiem.

RadioZET.pl/Insider