Obserwuj w Google News

Brat Sharon Stone nie żyje. Odszedł niespodziewanie

2 min. czytania
14.02.2023 14:23
Zareaguj Reakcja

Sharon Stone pogrążyła się w żałobie. TMZ donosi, że zmarł jej młodszy brat, który niedawno pochował swojego 11-miesięcznego synka. Przyczyną jego zgonu miała być choroba serca. Mężczyzna miał 57 lat.

Brat Sharon Stone nie żyje. Odszedł niespodziewanie
fot. Backgrid/East News/ROLO, GICA, SANN, Instagram: @sharonstone

Sharon Stone przechodzi trudny okres. Dwa lata temu odszedł jej 11-miesięczny bratanek, a teraz przyszło jej pożegnać swojego młodszego brata. Serwis TMZ informuje, że Patrick Stone odszedł 12 lutego. Jego nagły zgon był wynikiem ataku serca. Nie wiadomo, czy mężczyzna był przewieziony do szpitala.

Zobacz także: 64-letnia Sharon Stone TOPLESS. Odważnie odsłoniła swoje "nieidealne" ciało [FOTO]

Brat Sharon Stone nie żyje

Informacje o śmierci Patricka Stone'a przekazała jego żona, Tasha.

Czuję się, jakby ktoś wyrwał mi serce z piersi. Patrick odszedł, by być z naszym słodkim [synem — red.] Riverem. Nie wiem, co jeszcze mogłabym powiedzieć. Był moim całym światem - napisała cytowana przez TMZ Tasha.

W dalszej części wpisu wyznała, że nie wyobraża sobie życia, w którym nie ma przy niej ukochanego.

Nie wiem, jak będzie wyglądało życie bez mojego męża i, jeśli mam być szczera, nie chcę tak żyć, ale oczywiście będę. Mam tylko nadzieję, że zawsze będziesz przy mnie, czuwając nad Hunterem, Kayleem i mną.

Na końcu żona zmarłego wspomniała o Riverze, synku, który zmarł w 2021 roku.

Moim jedynym pocieszeniem jest to, że teraz przynajmniej River miał ze sobą swojego tatusia i mam nadzieję, że oboje dobrze się bawicie - zakończyła wzruszający wpis.

Na instagramowym profilu Sharon Stone pojawiło się wzruszające nagranie, w którym przyznaje, że w ciągu ostatnich kilku lat jej rodzina doświadczyła wielu nieszczęść.

Dziękujemy wam za miłość i wsparcie w tym czasie niewyobrażalnego smutku

Patrick Stone miał 57 lat.

Zobacz także: Sharon Stone szczerze o poronieniach. Straciła dziewięć ciąż. „To nie drobnostka”

Rodzinna tragedia Sharon Stone

Śmierć Patricka Stone'a to nie jedyna tragedia, która w ostatnim czasie wstrząsnęła rodziną Sharon Stone. 30 sierpnia 2021 roku zmarł syn Patricka, bratanek aktorki, River.

Mogę jedynie powiedzieć, że nigdy, przenigdy nie wiesz, kiedy w wydarzy się tragedia w życiu twoim lub twojej rodziny, ale możliwości przekazania narządów [Rivera — red.] złagodziła nasz ból — komentowała później w rozmowie z People Sharon Stone.

Narządy chłopca miały uratować życie trzech osób — dwóch niemowląt i jednego dorosłego mężczyzny.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com/PAP.pl