Obserwuj w Google News

„Śniegu już nigdy nie będzie“ wreszcie w polskich kinach. Jest zwiastun i data premiery [WIDEO]

2 min. czytania
25.05.2021 12:27
Zareaguj Reakcja

„Śniegu już nigdy nie będzie” – najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej, który został oficjalnym reprezentantem Polski w wyścigu oscarowym, wreszcie trafi do kin. W sieci zadebiutował świeży zwiastun i pojawiła się ostateczna data premiery.

Śniegu już nigdy nie będzie - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Kino Świat

Śniegu już nigdy nie będzie to film duetu Małgorzata Szumowska – Michał Englert. Twórcy – reżyserka i operator, od lat razem współpracują. Tym razem postanowili jeszcze silniej zacieśnić artystyczną więź. Nowy film twórców „Twarzy”, „W  Imię” czy „Body/Ciało” to opowieść o spokojnym życiu na przedmieściach Warszawy i zaskakujący portret różnorodnych charakterów, który poznajemy dzięki głównemu bohaterowi. Żenia jest masażystą i kimś w rodzaju uzdrowiciela, który swoim klientom zapewnia nie tylko ulgę cielesną, ale także duchową.

Redakcja poleca

„Śniegu już nigdy nie będzie” – polski zwiastun

W sieci zadebiutował polski zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

Redakcja poleca

Zwiastun różni się od wersji amerykańskiej, którą w ostatnich miesiącach promowano film za granicą.

„Śniegu już nigdy nie będzie” – obsada i ekipa

Polski kandydat do oscarowej nominacji to pierwszy film oficjalnie wyreżyserowany przez Michała Englerta i Małgorzatę Szumowską. W nowej produkcji Englert mógł jeszcze mocniej przejąć stery opowieści i zaznaczyć swój udział nie tylko ciekawą pracą kamery.

Na ekranie zobaczymy zaś plejadę polskich gwiazd, a także pewnego rozpoznawalnego ukraińskiego aktora. W roli głównej wystąpił bowiem Alec Utgoff, najlepiej znany z roli Alexieya w serialu NetflixaStranger Things”. Co ciekawe – to właśnie sukces tego serialu przyczynił się do obsadzenia Utgoffa w głównej roli. W filmie zobaczymy także: Katarzynę Figurę, Łukasza Simlata, Weronikę Rosati, Andrzeja Chyrę, Agatę Kuleszę, Krzysztofa Czeczota i Maję Ostaszewską.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Śniegu już nigdy nie będzie” – kiedy premiera? 

Film ma pojawić się w polskich kinach już 4 czerwca.

Czytaj także:  "Na noże 2" - twórca najgorszego filmu świata też dołączy do obsady kontynuacji kryminału?

RadioZet.pl/materiały prasowe Kino Świat