Obserwuj w Google News

Krzysztof Czeczot - wiek, wzrost, filmy, żona, dzieci, Instagram: kim jest aktor?

2 min. czytania
20.10.2020 10:10
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Czeczot to aktor i reżyser, który na swoim koncie ma wiele ról, zarówno filmowych, jak i serialowych. Zagrał m.in. w "Zenku", "BrzydUli" czy "Kobietach Mafii 2". Szczegółowe informacje na temat wieku, wzrostu Krzysztofa Czeczota, a także jego żony i dzieci, można znaleźć poniżej.

Krzysztof Czeczot - filmy, żona, dzieci, Instagram: kim jest aktor?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest Krzysztof Czeczot? Filmy, żona, dzieci, wiek, wzrost, Instagram, "Zenek", "BrzydUla", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat aktora i gościa Kuby Wojewódzkiego 20.10.2020, można znaleźć w tym artykule.

Krzysztof Czeczot u Kuby Wojewódzkiego - kim jest aktor? [FILMY]

Krzysztof Czeczot jest absolwentem Wydziału Aktorskiego na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Shillera w Łodzi, gdzie obronił także doktorat i obecnie pracuje jako wykładowca oraz Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktor występował m.in. w Teatrze Współczesnym w Szczecinie oraz w Teatrze Rozmaitości w stolicy. Ponadto wystąpił w kilkudziesięciu filmach i serialach telewizyjnych, m.in. w "Zenku", "BrzydUli", "Poradach na Zdrady", "Singielce" czy "Pech to nie grzech".

Co ciekawe, o czym nie wszyscy wiedzą, Krzysztof Czeczot jest także reżyserem. Zadebiutował w Teatrze Telewizji, inscenizując Miss Hiv Macieja Kowalewskiego. Aktor wyreżyserował też audiobook "Gra o Tron", a słuchowisko Czeczota "Andy" otrzymało prestiżową nagrodę. Jest też pomysłodawcą i producentem słuchowiska "Biblia Audio Superprodukcja".

we wtorek 20 października 2020 Krzysztof Czeczot będzie gościem w programie "Kuba Wojewódzki". Na kanapie "Króla TVN-u" zasiądzie razem z aktorem, Antonim Królikowskim.

Krzysztof Czeczot - wiek, wzrost, żona, dzieci, Instagram, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Krzysztofa Czeczota i wzrostu aktora. Reżyser urodził się 25 lipca 1979 roku w Bytowie, więc w 2020 skończył 41 lat. Ma około 180 cm wzrostu.

Żoną Krzysztofa Czeczota jest scenarzystka, Jadwiga Juczkowicz. W 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary - córeczka Pola.

Krzysztof Czeczot na Instagramie figuruje pod nazwą: krzysztof.czeczot. Obecnie aktora obserwuje ponad 10 tysięcy osób.

RadioZET.pl