Obserwuj w Google News

4 .sezon "Stranger Things" doczekał się tajemniczej zapowiedzi. Co mówi na temat fabuły?

2 min. czytania
06.05.2021 10:31
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź 4. sezonu serialu "Stranger Things". Co zagadkowe wideo zdradza na temat fabuły hitu platformy Netflix?

Stranger Things -  Millie Bobby Brown, Sadie Sink, Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix/Everett Collection/East News

Na czwarty sezon "Stranger Things" czekają miliony widzów na całym świecie. Platforma Netflix w końcu zaprezentowała nowy materiał wideo, zapowiadający kolejne odcinki przygód dzieciaków z Hawkins.

"Stranger Things" sezon 4 - nowy teaser serialu Netflix

Ostatni sezon "Stranger Things" skończył się trzymającym w napięciu cliffhangerem. Główni bohaterowie zostali rozdzieleni przez wyprowadzkę, a pocieszny policjant Jim Hopper zniknął i został uznany za martwego. W rzeczywistości trafił do ZSRR. Niestety pandemia koronawirusa przeszkodziła twórcom na powołanie do życia nowych odcinków serialu Netflix w planowanym terminie.

Redakcja poleca

Wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie zobaczymy czwarty sezon "Stranger Things", ale iskierkę nadziei na poznanie konkretów rozpaliło tajemnicze wideo, które trafiło na początku maja 2021 roku na oficjalny kanał YouTube serialu. Oto jak prezentuje się materiał.

Oglądaj

Podpis sugeruje, że powyższe nagranie pochodzi z Hawkins National Laboratory - miejsca narodzin Jedenastki i otwarcia portalu, z którego przyszły przerażające potwory z innego wymiaru. To właśnie tam zakończył się ostatni odcinek trzeciego sezonu "Stranger Things". Na ekranie widzimy siedem symetrycznie rozłożonych, śnieżących monitorów, na których co jakiś czas pojawia się niewyraźny obraz. Teaser nie mówi zbyt wiele na temat szczegółów czwartego sezonu "Stranger Things". W przeciwieństwie do opisu filmu.

Z powodu trudności technicznych Hawkins National Laboratory będzie zamknięte do odwołania. Wrócimy do pracy jutro o 9:00 czasu wschodniego.

Wielu fanów odebrało opis za zapowiedź pierwszego zwiastuna czwartego sezonu "Stranger Things", co nie do końca okazało się prawdą. Był to teaser drugiej, o wiele dłuższej i treściwszej zapowiedzi, w której powróciła dawno niewidziana postać - naukowiec Martin Brenner, który eksperymentował na dzieciach uwięzionych w HNL, w tym Jedenastce. 

Wygląda więc na to, że w czwartym sezonie "Stranger Things" ponownie twórcy zgłębią przeszłość jednej z głównych bohaterek.

Redakcja poleca

"Stranger Things" - kiedy premiera?

Obecnie fabuła nowych odcinków serialu jest objęta tajemnicą. Wiadomo jedynie, że Harbour powróci w swojej roli, co zostało zapowiedziane w scenie po napisach trzeciego sezonu "Stranger Things". Tym razem akcja wyjdzie poza miasteczko Hawkins, bo policjant został przeniesiony do Związku Radzieckiego. W rolach głównych oprócz Harboura i Finna wystąpią ponownie Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Sadie Sink. Zobaczymy też kilka nowych twarzy. Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutują nowe odcinki "Stranger Things".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

RadioZET.pl/YouTube/Netflix