Obserwuj w Google News

Naomi Watts gwiazdą nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej. Pojawiły się szczegóły

2 min. czytania
02.02.2021 11:10
Zareaguj Reakcja

Naomi Watts będzie gwiazdą najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej o tytule "Infinite Storm". Jak doszło do współpracy polskiej reżyserki z międzynarodową gwiazdą? Podajemy szczegóły projektu.

Naomi Watts
fot. Stewart Cook/Rex Features/East News

Naomi Watts gwiazdą nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej. Pojawiły się szczegóły dotyczące nowego projektu polskiej reżyserki. Szumowska ma szansę na wielką, międzynarodową karierę. Przypominamy, że jej film "Śniegu już nigdy nie będzie" jest polskim kandydatem do Oscara. W jej najnowszym projekcie pojawi się hollywoodzka gwiazda. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  "Titanic": jak dziś wyglądają gwiazdy kultowego filmu? [FOTO]

"Infinite Storm": Naomi Watts gwiazdą nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej

Naomi Watts wystąpi w filmie "Infinite Storm" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. 52-letnia gwiazda znana z takich tytułów jak "Mulholland Drive" czy "King Kong" ma grać pierwsze skrzypce w nowym thrillerze Polki. Na ten moment nie są jednak znane żadne szczegóły dotyczące reszty obsady. 

Film "Infinite Storm" ma opowiadać historię kobiety, która wybrała się na samotną wspinaczkę na Górę Waszyngtona w Stanach Zjednoczonych. W pewnym momencie wyprawy spotyka ją burza śnieżna. Kobieta postanawia zaryzykować swoje życie i ratować obcą osobę, która jest w gorszym położeniu.

Redakcja poleca

Warto zaznaczyć, że "Infinite Storm" będzie drugim anglojęzycznym filmem w karierze Małgorzaty Szumowskiej. Pierwszy "Córka boga" jest do obejrzenia na Netflixie.

"Infinite Storm": kiedy premiera filmu Małgorzaty Szumowskiej?

Wielbiciele talentu Małgorzaty Szumowskiej muszą się uzbroić w cierpliwość. Na ten moment nie jest znana data premiery filmu "Infinite Storm" z Naomi Watts. Wiadomo, że prace mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Przypominamy, że wcześniej do kin trafi film "Śniegu już nigdy nie będzie" - ale także w tym przypadku data premiery nie jest znana. Wszystkiemu winna jest pandemia koronawirusa, z powodu której zamknięto kina na całym świecie.

Zobacz także:  Sundance 2021: recenzja "Prime Time" Jakuba Piątka. Oceniamy głośny polski film

Polscy aktorzy, którzy wystąpili w zagranicznych produkcjach

RadioZET.pl/Spidersweb.pl