Obserwuj w Google News

W tych filmach atmosfera była gorąca. 8 najseksowniejszych produkcji kinowych

Redakcja
1 min. czytania
14.05.2018 13:50
Zareaguj Reakcja

Kochamy kultowe sceny filmowe. Zwłaszcza te, które ociekają seksem. Zobaczcie najseksowniejsze naszym zdaniem sceny w historii kina. Dodalibyście coś?

Scena z filmu "Uwierz w ducha"
fot. EAST NEWS

Uwielbiamy kino za wiele rzeczy. Przede wszystkim za wiele kultowych scen, których nigdy nie zapomnimy. Wiele jest takich w historii kina. Najbardziej w pamięć zapadają jednak te kontrowersyjne i… oczywiście pikantne. A takich w kinie było naprawdę wiele. Zobaczcie, w jakich filmach znalazły się najseksowniejsze naszym zdaniem sceny!

Zobacz także: Angelina Jolie i Antonio Banderas w "Grzesznej miłości" uprawiali seks naprawdę! 10 filmów, w których sceny seksu były prawdziwe

 

Za co kochamy najseksowniejsze sceny? Za to, że wiele z nich znalazło się w kultowych filmach. Nasi ulubieni aktorzy dodają tym scenom pikanterii. Chociażby duet Angeliny Jolie i Brada Pitta. To właśnie od filmu "Mr. & Mrs. Smith" rozpoczął się ich długoletni romans. Nie mogliśmy też nie umieścić w tym zestawieniu kultowej sceny z "Uwierz w ducha", kiedy Demi Moore lepi z gliny z Patrickiem Swayze

Podobają wam się? Jeżeli tak to koniecznie zobaczcie w poniższej galerii je raz jeszcze! My możemy je oglądać w nieskończoność. A jakie są wasze ulubione sceny ociekające seksem? Może coś jeszcze powinno znaleźć się w tym zestawieniu? Dajcie nam znać na Facebooku!

 

Zobacz także: Najlepsze seriale dla kobiet od Netflixa. O kobietach i dla kobiet

Autor: Katarzyna Leszczyńska