,

"John Wick 4": Keanu Reeves na pierwszym promocyjnym zdjęciu. Kiedy premiera?

26.04.2022 14:08

Film "John Wick 4" doczekał się pierwszego materiału promocyjnego. Na zdjęciu widzimy oczywiście Keanu Reevesa. Czy materiał zdradza coś na temat fabuły?

Keanu Reeves
fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

John Wick powraca w wielkim stylu. Podczas CinemaCon 2022 zaprezentowano pierwszy materiał promocyjny 4. części filmowej serii z Keanu Reevesem w roli tytułowej. Jak aktor prezentuje się ponownie w roli Baby Jagi?

"John Wick 4": Keanu Reeves na zdjęciu promującym film

Ostania część "Johna Wicka" zadebiutowała w roku 2019. Od tego momentu fani czekają na kolejną produkcję, w której najskuteczniejszy zabójca na świecie walczy z różnego rodzaju złoczyńcami.

Jak podaje portal Discussing Film, uczestnicy CinemaCon 2022 dostrzegli, że twórcy "Johna Wicka" postanowili zaprezentować pierwszy materiał promocyjny. Jest nim plakat 4. części filmu, na którym grana przez Reevesa postać celuje ze swojej broni w kierunku bliżej nieokreślonego przeciwnika.

Ważnym elementem są gałązki kwitnącej wiśni, które znajdują się po obu stronach bohatera oraz neonowy niekompletny tytuł filmu, w którym zabrakło jednego elementu. Widzimy bowiem jedynie napis "John Wick: Chapter 4" bez podtytułu. Układ liter przypomina ten z filmu, który w oryginale nazwano "John Wick: Chapter 3 – Parabellum". Fani podejrzewają, że podtytułem będzie "Hagakure" - słowo określające podręcznik samuraja, co łączy się z kwiatami wiśni obecnymi na grafice.

"John Wick 4": kiedy premiera?

4. część serii będzie pierwszym filmem, przy którym nie pracował twórca serii Derek Kolstad. W obsadzie oprócz Keanu Reevesa pojawią się Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Rina Sawayama, Shamier Anderson, Lance Reddick, Laurence Fishburne, Ian McShane oraz Clancy Brown. "John Wick 4" ma trafić do kin 24 marca 2023 roku, więc fani będą musieli jeszcze trochę poczekać.

loader

RadioZET.pl/Discussing Film

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Logo radiozet Dzieje się