Zamknij

Rossmann - promocja perfum 1+1 online czy stacjonarnie w sklepach?

Redakcja
21.11.2017 15:24
Rossmann - promocja perfum 1+1 online czy stacjonarnie w sklepach?
fot. pixabay.com

Promocja 1+1 na perfumy w Rosmannie - online czy stacjonarnie? Oferty drogerii zawsze cieszą się dużą popularnością, dlatego spodziewamy się, że w Black Friday będzie podobnie. Sprawdzamy dokładne zasady promocji na perfumy w Rossmannie i gdzie będzie można z niej skorzystać - online czy w sklepach stacjonarnych?

Promocja 1+1 na perfumy w Rossmannie - online czy stacjonarnie w sklepach? Black Friday 2017 to wyjątkowy dzień w roku dla fanów zakupów i tych, którzy szukają atrakcyjnych zniżek. W Rossmannie również możemy spodziewać się specjalnie przygotowanej promocji. Sprawdzamy, gdzie będzie można skorzystać z oferty 1+1 na perfumy w Rossmannie - online czy stacjonarnie?

Rossmann - promocja perfum 1+1 na Black Friday 2017

Tym razem drogeria przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę z okazji Black Friday. Nowa promocja w Rossmannie to 1+1 gratis na perfumy. Będzie ona obowiązywała od 24 listopada, czyli rozpocznie się w Czarny Piątek i potrwa 2 dni. Podobnie jak poprzednie oferty promocja zostanie oficjalnie potwierdzona na kilka godzin przed jej rozpoczęciem. Wtedy również pojawi się szczegółowy regulamin akcji.

>> Rossman: promocja - PERFUMY. ZASADY promocji perfum na Black Friday

Promocja perfum 1+1 - Rossmann: online czy stacjonarnie?

Do tej pory większość ofert i promocji w Rossmannie obowiązywało w sklepie stacjonarnym i internetowym. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów była możliwość odebrania przesyłki w wybranej przez siebie drogerii. Jak będzie przy promocji na perfumy w Rossmannie na Black Friday? Tym razem niektórzy mogą być zaskoczeni, ale zakupu trzeba będzie dokonać online. Warto wcześniej upewnić się, że w wybranym przez nas punkcie znajduje się dana marka czy rodzaj perfum, ponieważ zamówienia są realizowane ze stanów magazynowych danego sklepu.

Zobacz także

Wśród marek dostępnych w Rossmannie na promocji 1+1 można będzie kupić perfumy Moschino, Burberry, Calvin Klein, Hugo Boss, Mexx, Bruno Banani i inne. W poniższym artykule zebraliśmy także inne najciekawsze promocje i oferty na Black Friday 2017:

>> Black Friday 2017: lista sklepów i ofert na Czarny Piątek w Polsce

RadioZET.pl/KP