Zamknij

Zdzisław z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik 3. edycji programu i ile ma lat?

04.01.2021 09:32
Zdzisław z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik 3. edycji programu i ile ma lat?
fot. Mat.prasowe TVP

Zdzisław z "Sanatorium Miłości" to jeden z uczestników trzeciej edycji popularnego programu Telewizji Polskiej. Mężczyzna mieszka w mieście Krapkowice i - jak czytamy w opisie bohatera reality show - jest miłośnikiem jazdy na motocyklu. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Zdzisław "Sanatorium Miłości" 2021 i ile ma lat, można znaleźć poniżej.

Kim jest Zdzisław z "Sanatorium Miłości" 2021? Wiek, rodzina, zawód, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika trzeciej edycji programu TVP, można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy wszystkie informacje o Zdzisławie z "Sanatorium Miłości".

Zdzisław z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik programu i ile ma lat?

Zdzisław z "Sanatorium Miłości 3" mieszka w mieście Krapkowice. To miłośnik jazdy na motocyklu, były nauczyciel szkolny.

Zdzisław hobbystycznie angażuje się w działalność klubu harleyowego we Wrocławiu. Prowadzi ponadto akcję charytatywną dla dzieci z porażeniem mózgowym. Dba też o ogród i jest aktywny sportowo. Zimą jeździ na nartach, latem pływa, gra w tenisa, chodzi po górach.

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, ile lat ma Zdzisław z "Sanatorium Miłości 3". Uczestnik programu ma 63 lata. 

Kim jest Zdzisław z Sanatorium Miłości 3?

Uczestnik programu TVP "Sanatorium Miłości" Zdzisław był w kilkudziesięcioletnim szczęśliwym związku małżeńskim. Bardzo kochał swoją żonę, która zmarła w wyniku choroby. Jest ojcem jedynaczki, która przekonała go do weganizmu.

Zdzisław uwielbia kobiety. Uważa, że wszystkie są piękne, chętnie je adoruje. Mimo delikatności i empatii to człowiek o duszy wojownika. Wierzy, że w uczciwej walce o kobietę odniesie zwycięstwo.

"Sanatorium miłości" to polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1 od 20 stycznia 2019. W programie bierze udział 12 osób: 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium "Równica" w Ustroniu.

Premiera 3. edycji programu "Sanatorium Miłości" odbędzie się 3 stycznia 2021 roku. Emisja zaplanowana została na godzinę 21:15 na antenie TVP1. 

ZOBACZ WIĘCEJ: Po kliknięciu w imię i nazwisko wybranego bohatera, otrzymamy o nim więcej informacji, m.in. wiek, zainteresowania czy szczegóły dotyczące byłych związków.

RadioZET.pl/mat.prasowe