Obserwuj w Google News

Edward z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik 3. edycji programu? [WIEK]

2 min. czytania
04.01.2021 10:00
Zareaguj Reakcja

Edward z "Sanatorium Miłości" to jeden z uczestników trzeciej edycji popularnego programu Telewizji Polskiej. Mężczyzna mieszka we wsi Czernikowo i - jak czytamy w opisie bohatera reality show - jest gadułą i uwielbia dobrą zabawę. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Edward z "Sanatorium Miłości" 2021, ile ma lat i co wiadomo o jego rodzinie, można znaleźć poniżej.

Edward z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik 3. edycji programu? [WIEK]
fot. Mat. prasowe TVP

Kim jest Edward z "Sanatorium Miłości" 2021? Wiek, rodzina, zawód, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika trzeciej edycji programu TVP, można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy wszystkie informacje o Edwardzie z "Sanatorium Miłości".

Edward z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik programu i ile ma lat?

Edward z "Sanatorium Miłości 3" - jak czytamy w opisie uczestnika programu TVP - mieszka we wsi Czernikowo. To gaduła, uwielbiający dobrą zabawę i niepoprawny podrywacz. Edward to mężczyzna o tradycyjnych poglądach, nie jest też tolerancyjny we wszystkich kwestiach. Zaznacza, że mężczyźni to płeć brzydka, a rolą kobiety jest bycie ładną oraz zgrabną. Nie leciał nigdy samolotem i ma lęk wysokości. Za to na ziemi jest człowiekiem o niespożytej energii.

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wieku Edwarda z "Sanatorium Miłości 3". Bohater programu TVP ma 67 lat.

Kim jest Edward z Sanatorium Miłości 3?

Uczestnik programu TVP "Sanatorium Miłości 3" Edward był w długoletnim związku małżeńskim. Dziś postępuje bardzo ostrożnie w relacjach damsko-męskich. Jest ojcem dwóch córek oraz dziadkiem dwóch chłopców i jednej wnuczki.

Mężczyzna, wspominając swoje zawodowe i małżeńskie życie, uważa, że minęło ono zbyt szybko. Brakuje mu kobiety, dlatego też szuka pani, która będzie ładna, zgrabna i energiczna.

"Sanatorium miłości" to polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1 od 20 stycznia 2019. W programie bierze udział 12 osób: 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium "Równica" w Ustroniu. 

RadioZET.pl/mat.prasowe