Obserwuj w Google News

WOŚP 2019: bieg w Warszawie - zapisy, trasa, pakiet startowy [INFORMATOR]

Redakcja
2 min. czytania
12.01.2019 12:41
Zareaguj Reakcja

Trasa biegu WOŚP 2019, cena pakietu startowego i zapisy to informacje, których poszukuje wielu mieszkańców stolicy i nie tylko, którzy chcą wziąć udział w styczniowym biegu charytatywnym. 13. edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem "Policz się z cukrzycą". Szczegółowe informacje na temat biegu WOŚP 2019, można znaleźć poniżej.

WOŚP 2019: bieg w Warszawie - zapisy, trasa, pakiet startowy [INFORMATOR]
fot. PIOTR WEREWKA/REPORTER/EASTNEWS

Bieg WOŚP 2019 "Policz się z cukrzycą" w Warszawie - jaka trasa? Kiedy się odbędzie? Gdzie zlokalizowany będzie start i meta? Jak się zapisać? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat wydarzenia - trasa, zapisy, cena pakietu startowego.

Bieg WOŚP 2019 - TRASA [WARSZAWA]

Trasa biegu WOŚP 2019 w Warszawie wynosić będzie 5 km. Start zlokalizowany będzie niedaleko Placu Defilad. Uczestnicy przebiegną na następujących odcinkach: ulica Złota, Jasna, Świętokrzyska, Mazowiecka, Królewska, Wierzbowa, Senatorska, Miodowa, Krakowskie Przedmieście, Ossolińskich, Plac Józefa Piłsudskiego, Królewska, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Świętokrzyska, Jasna, Złota, Plac Defilad. Szczegółową mapę biegu WOŚP 2019 w Warszawie można znaleźć pod tym linkiem.

wodp
fot.

» WOŚP 2019 - Światełko do nieba: o której godzinie i czy będzie w tym roku?

Bieg WOŚP 2019 w Warszawie "Policz się z cukrzycą" odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia. Rozgrzewka rozpocznie się o 13:00, natomiast bieg ma rozpocząć się o 13:45. Zakończenie imprezy przewidziane jest na godzinę 15:00.

» WOŚP 2019: koncerty - kto zagra w finale WOŚP 2019 w Warszawie? [PROGRAM] «

WOŚP 2019: bieg w Warszawie - zapisy, pakiet startowy, cena

Zapisy na bieg WOŚP 2019 w Warszawie wystartowały 14 listopada. Aby wziąć udział w sportowej imprezie, należy zapoznać się z regulaminem, zapisać się na bieg na platformie Slot Market oraz odebrać pakiet, dostarczając podpisane oświadczenie uczestnictwa. Limit miejsc to 5000 osób - warto się pospieszyć!

»  WOŚP 2019: wolontariat - jak zostać wolontariuszem, gdzie się zgłosić, do kiedy? «

Cena pakietu startowego biegu WOŚP 2019 w Warszawie to min. 30 zł. Właśnie tyle wynosi minimalna opłata za cegiełkę - każdy może wpłacić także wyższą kwotę. Zebrane fundusze z cegiełek w całości przeznaczone zostaną na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży w ramach Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą, prowadzonego przez Fundację WOŚP.

» WOŚP 2019 - kiedy finał? Termin, cel, sztaby, zapisy [INFORMACJE] «

W pakiecie startowym biegu WOŚP 2019 znajduje się: numer startowy i cztery agrafki, pamiątkowa, pomarańczowa koszulka, medal na mecie, upominki od sponsorów i partnerów imprezy. 

"Zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa i przygotowania kolorowych i odlotowych przebrań. Najlepsze przebranie będzie uhonorowane upominkiem od Dawtony - producenta szerokiego asortymentu produktów warzywnych i owocowych, który jest sponsorem głównym 13. Biegu WOŚP." - zachęcają organizatorzy. 

RadioZET.pl/JW