Obserwuj w Google News

WOŚP 2019 - kiedy finał? Termin, cel, sztaby, zapisy [INFORMACJE]

Redakcja
2 min. czytania
13.01.2019 16:37

Kiedy WOŚP 2019? Finał 27. edycji charytatywnej zbiórki tradycyjnie odbędzie się w styczniu. Mimo że do wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu, to już teraz wielu przyszłych wolontariuszy i nie tylko szuka szczegółowych informacji na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019. Przedstawiamy najważniejsze informacje - termin, cel, sztaby, zapisy.

WOŚP 2019 - kiedy finał? Termin, cel, sztaby, zapisy [INFORMACJE]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

WOŚP 2019 - kiedy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Jaki jest cel 27. edycji zbiórki? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje.

» Ile zebrał WOŚP 2019? [AKTUALNA KWOTA WOŚP 2019] «

Kiedy WOŚP 2019? TERMIN i CEL Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WOŚP 2019 tradycyjnie odbędzie się w styczniu. W tym roku finał charytatywnej zbiórki zaplanowano na 13.01 (niedziela).

» WOŚP 2019: koncerty - kto zagra w finale WOŚP 2019 w Warszawie? [PROGRAM] «

Jak czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia, celem WOŚP 2019 będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. Zbiórka 27. edycji WOŚP ma przede wszystkim umożliwić podniesienie standardu wyposażenia. Do szpitali trafić mają tak zaawansowane urządzenia jak chociażby: rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG (w tym aparaty mobilne), wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy czy sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii.

» WOŚP 2019 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać finał WOŚP na żywo w TV, online? «

WOŚP 2019 - sztaby, zapisy, wolontariat, informacje

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą aktywnie wesprzeć 27. edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rejestracja sztabów WOŚP 2019 wystartowała we wtorek, 16 października. Aby zarejestrować swój sztab, należy zebrać grupę ludzi, wybrać szefa, który następnie zobowiązany jest zarejestrować się w Bazie Szefa Sztabu i wypełnić formularz. Taki wniosek można wysłać do Fundacji pocztą lub przynieść go osobiście do 19 listopada br. Więcej szczegółowych informacji na temat sztabu WOŚP 2019 na stronie → wosp.org.pl.

» WOŚP 2019: SMS - numer i treść SMS-a dla Orkiestry na 27. finał WOŚP

Z kolei osoby, które chcą zostać wolontariuszami WOŚP 2019, muszą zgłosić się do sztabu Fundacji, który następnie zarejestruje ochotnika w specjalnej bazie. Listę sztabów wkrótce będzie można znaleźć na stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

» WOŚP 2019 - Łódź, Wrocław, Kraków. Kto zagra? [KONCERTY, PROGRAM] «

RadioZET.pl/JW