Zamknij

The Eternals: kiedy premiera filmu Marvela, w którym może zagrać Tomasz Kot? [FABUŁA, OBSADA, TRAILER]

Paweł Żurek
28.03.2019 13:55

The Eternals, najnowszy film Marvela, już niebawem ma trafić do kin. Choć póki co nie ma dokładnych informacji na jego temat, pojawiło się już wiele doniesień odnośnie obsady tej produkcji. W The Eternals ma bowiem wystąpić Angelina Jolie, a mówi się także, że rolę otrzyma Tomasz Kot. Sprawdzamy najważniejsze informacje o filmie: obsada, fabuła, premiera. 

The Eternals: fabuła, obsada, premiera
fot. Pixabay.com

The Eternals: kiedy premiera filmu? Kto w nim zagra? Czy Tomasz Kot i Angelina Jolie wystąpią w filmie The Eternals? Jaka będzie obsada i fabuła filmu Marvela? Chcecie dowiedzieć się więcej o filmie The Eternals? Odpowiedzi na wasze pytania znajdziecie w naszym artykule. 

>> Kapitan Marvel: kiedy premiera? Data, obsada, fabuła i zwiastun filmu

The Eternals: jaka będzie obsada i fabuła nowego filmu Marvela? 

Fabuła The Eternals (z ang. Wieczni, nieśmiertelni) ma opowiadać o tytułowych Eternalsach, kosmicznym ludzie gigantów mieszkających na Ziemi i na planecie Tytan. Szczegóły historii o której opowie nowy film Marvel nie są znane. 

Nieco więcej wiemy za to o obsadzie The Eternals. Ma do niej dołączyć Angelina Jolie, która miałaby się wcielić w jedną z głównych ról.  Internauci podejrzewają, że Jolie zagra Sersi, która w The Eternals romansowała z Ikarisem. 

>> Zwiastun „Avengers 4” już za kilka dni? Wygadał się jeden z aktorów

Tomasz Kot w The Eternals. Jaką rolę dostanie?

W obsadzie The Eternals ma podobno znaleźć się Tomasz Kot. Polski aktor mógłby wcielić się w rolę „złego charakteru”, jednak producenci filmu nie podali do tej pory żadnych szczegółów. 

>> Oscary 2019: Oscarowi rekordziści. Kto otrzymał najwięcej statuetek w historii?

Premiera The Eternals: kiedy film wejdzie do kin?

Premiera The Eternals została zaplanowana na rok 2020. W 2019 mają ruszyć zdjęcia do filmu. Producenci zaznaczają, że zanim Eternals wejdą do kin, na dużym ekranie będzie można obejrzeć inne produkcje ze stajni Marvela: Avengers: Endgame (25 kwietnia 2019) oraz Spider-Man: Far From Home (5 lipca 2019).

Trailer The Eternals

Jest jeszcze za wcześnie na to, by znaleźć w sieci trailer The Eternals. Na zwiastun trzeba poczekać do czasu rozpoczęcia zdjęć. Trailer The Eternals zostanie pokazany najwcześniej pod koniec 2019 roku.  

RadioZET.pl/PZ