Obserwuj w Google News

The Eternals: kiedy premiera filmu Marvela, w którym może zagrać Tomasz Kot? [FABUŁA, OBSADA, TRAILER]

Paweł Żurek
2 min. czytania
28.03.2019 13:55
Zareaguj Reakcja

The Eternals, najnowszy film Marvela, już niebawem ma trafić do kin. Choć póki co nie ma dokładnych informacji na jego temat, pojawiło się już wiele doniesień odnośnie obsady tej produkcji. W The Eternals ma bowiem wystąpić Angelina Jolie, a mówi się także, że rolę otrzyma Tomasz Kot. Sprawdzamy najważniejsze informacje o filmie: obsada, fabuła, premiera. 

The Eternals: fabuła, obsada, premiera
fot. Pixabay.com

The Eternals: kiedy premiera filmu? Kto w nim zagra? Czy Tomasz Kot i Angelina Jolie wystąpią w filmie The Eternals? Jaka będzie obsada i fabuła filmu Marvela? Chcecie dowiedzieć się więcej o filmie The Eternals? Odpowiedzi na wasze pytania znajdziecie w naszym artykule. 

>>  Kapitan Marvel: kiedy premiera? Data, obsada, fabuła i zwiastun filmu

The Eternals: jaka będzie obsada i fabuła nowego filmu Marvela? 

Fabuła The Eternals (z ang. Wieczni, nieśmiertelni) ma opowiadać o tytułowych Eternalsach, kosmicznym ludzie gigantów mieszkających na Ziemi i na planecie Tytan. Szczegóły historii o której opowie nowy film Marvel nie są znane. 

Nieco więcej wiemy za to o obsadzie The Eternals. Ma do niej dołączyć Angelina Jolie, która miałaby się wcielić w jedną z głównych ról.  Internauci podejrzewają, że Jolie zagra Sersi, która w The Eternals romansowała z Ikarisem. 

>>  Zwiastun „Avengers 4” już za kilka dni? Wygadał się jeden z aktorów

Tomasz Kot w The Eternals. Jaką rolę dostanie?

W obsadzie The Eternals ma podobno znaleźć się Tomasz Kot. Polski aktor mógłby wcielić się w rolę „złego charakteru”, jednak producenci filmu nie podali do tej pory żadnych szczegółów. 

>>  Oscary 2019: Oscarowi rekordziści. Kto otrzymał najwięcej statuetek w historii?

Premiera The Eternals: kiedy film wejdzie do kin?

Premiera The Eternals została zaplanowana na rok 2020. W 2019 mają ruszyć zdjęcia do filmu. Producenci zaznaczają, że zanim Eternals wejdą do kin, na dużym ekranie będzie można obejrzeć inne produkcje ze stajni Marvela: Avengers: Endgame (25 kwietnia 2019) oraz Spider-Man: Far From Home (5 lipca 2019).

Trailer The Eternals

Jest jeszcze za wcześnie na to, by znaleźć w sieci trailer The Eternals. Na zwiastun trzeba poczekać do czasu rozpoczęcia zdjęć. Trailer The Eternals zostanie pokazany najwcześniej pod koniec 2019 roku.  

RadioZET.pl/PZ