Obserwuj w Google News

Tomasz Kot zagra w serialu BBC. Być może zobaczmy go też w nowym filmie Marvela

Sylwia Wamej
1 min. czytania
22.03.2019 13:31
Zareaguj Reakcja

Tomasz Kot został zauważony za granicą po roli w "Zimnej wojnie". 41-letni aktor zagra w brytyjskim serialu BBC.  Niewykluczone, że zobaczymy go też w nowej produkcji Marvela.

Tomasz Kot zagra w serialu BBC
fot. Tricolors/ East News

Tomasz Kot doceniony za granicą. Zagra w serialu BBC

Tomasz Kot podobnie jak Joanna Kulig został doceniony po roli w "zimnej wojnie". 41-letniego aktora zaczęli zauważać zagraniczni reżyserzy.  Początkowo Tomasz Kot miał zagrać w filmie o przygodach Jamesa Bonda. Co prawda ze współpracy z Dannym Boylem nic nie wyszło, jednak nie oznacza to, że Tomasz Kot żegna się z zagranicznym światem filmowym. Wręcz przeciwnie, bo polski aktor zagra w 7-odcinkowym serialu BBC World on Fire.

Dość mocno przybrały również na sile negocjacje agentów aktora z Marvel Cinematic Universe w sprawie jego roli w filmie opartym na komiksie "The Eternals". To historia nieśmiertelnych istot, którzy bronią ziemię przed zagładą. Z kolei producenci potrzebują aktora w wieku od 30 do 49 lat, który wyglądem będzie przypominać superbohatera. To właśnie Tomasz Kot przymierzany jest do tej roli.

Film ma ukazać się w 2020 roku, czyli po premierze 5. części "Avengersów". Zdjęcia do produkcji mają ruszyć jeszcze w tym roku. Na razie trwają prace nad kompletowaniem obsady.

 

RadioZEt.pl/ Pudelek.pl/ SW