Zamknij

Kapitan Marvel: kiedy premiera? Data, obsada, fabuła i zwiastun filmu

Redakcja
21.01.2019 15:43

Kapitan Marvel to kolejny film, który powstał na podstawie kultowych komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Już za niespełna dwa miesiące produkcja będzie miała swoją premierę. Sprawdzamy też jaka jest obsada, fabuła i zwiastun Kapitan Marvel - nowego dzieła Marvel Studios. Widzowie mogą liczyć na niezwykłe efekty specjalne, ale także grę aktorską na wysokim poziomie - w filmie zagrają bowiem najlepsi aktorzy z Hollywood: Jude Law, czy Samuel L. Jackson. 

Kapitan Marvel: data, premiera, obsada, fabuła
fot. FaceToFace/REPORTER

Kapitan Marvel: kiedy premiera? Obsada, fabuła i zwiastun Kapitan Marvel. Sprawdzamy najnowsze informacje dotyczące filmu Marvel Cinematic Universe.

Kiedy premiera Kapitan Marvel?

Kapitan Marvel premierę będzie miał już niebawem, bo 8 marca 2019 r. 6 marca za to film zostanie pokazany publiczności na całym świecie.

>> „John Wick 3”: pierwszy zwiastun hitu z Keanu Reevesem. Kiedy premiera? [WIDEO]

Fabuła i obsada Kapitan Marvel

Kapitan Marvel podobnie jak inne filmy produkcji Marvel Cinematic Universe opowie o losie superbohaterów - tym razem będzie to zwykła kobieta, która po tym jak spotkała się z obcą rasą Kree otrzymała nadludzkie moce.

Oprócz imponujących efektów specjalnych zaletą firmy może być także obsada. Kapital Marvel zagra Brie Larson, a w resztę bohaterów wcielą się:

  • Samuel L. Jackson – Nick Fury
  • Ben Mendelsohn – Talos
  • Clack Gregg – Coulson
  • Jude Law – Mar-Vell
  • Gemma Chan – Minn-Eva

Zobacz także

Kapitan Marvel: zwiastun

Na portalu Youtube można już obejrzeć zwiastun Kapitan Marvel. Film będzie dostępny w wersji z napisami i dubbingiem. 

RadioZET.pl/PZ