Zamknij

Taniec z Gwiazdami 2020 - ZAWIESZONY. Kiedy powrócą nowe odcinki programu? [DATA]

Jolanta Waligóra
16.03.2020 13:39

"Taniec z Gwiazdami 11" zawieszony - informację na ten temat podali prowadzący taneczny program podczas ostatniego odcinka, który wyemitowany został w piątek 13 marca 2020 roku. Szczegóły dotyczące tego, do kiedy jest zawieszony "Taniec z Gwiazdami" 2020 i kiedy powrócą nowe odcinki show, można znaleźć poniżej.

Taniec z Gwiazdami 2020 ZAWIESZONY. Kiedy powrócą odcinki programu? [DATA]
fot. Youtube/Polsat

"Taniec z Gwiazdami" 2020 - ZAWIESZONY. Kiedy powrócą nowe odcinki programu? Kiedy wyemitowane zostaną kolejne epizody show? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, do kiedy zostanie zawieszony "Taniec z Gwiazdami 11".

Taniec z Gwiazdami 2020 ZAWIESZONY - do kiedy?

"Taniec z Gwiazdami 11" zawieszony - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. W piątek 13 marca 2020 podczas ostatniego odcinka tanecznego programu prowadzący show, czyli Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna, poinformowali, że producenci programu podjęli decyzję o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" 2020. Oczywiście decyzja ta została podjęta w trosce o zdrowie uczestników show oraz osób pracujących przy produkcji z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa w Polsce, jak i na świecie.

Trudna, ale słuszna decyzja. Kochani, decyzja o przesunięciu programu na jesień, zapadła wczoraj w trakcie trwania odcinka. Tu i teraz, bo taka jest specyfika programów na żywo - czytamy w poście programu w mediach społecznościowych.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - ZAWIESZONE. Kiedy nowe odcinki programu? [DATA]

 

Taniec z Gwiazdami 11 - zawieszony. Kiedy powrócą nowe odcinki? [DATA]

W związku z zawieszeniem popularnego tanecznego programu Telewizji Polsat, wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat tego, kiedy powrócą nowe odcinki 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Wiadomo, że kolejne epizody show wrócą na antenę na jesieni 2020 roku, we wrześniu.

Jeśli chodzi jednak o dokładną datę premiery, to trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie będziemy mogli oglądać "Taniec z Gwiazdami 11". Po opublikowaniu oficjalnych informacji na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" udział bierze 11 uczestników oraz ich tanecznych partnerów. Poniżej wymieniany wszystkie pary tanecznego programu:

 • Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko
 • Marcin Bosak i Wiktoria Omyła
 • Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
 • Bogdan Kalus i Lenka Klimentova
 • Ania Karwan i Jan Kliment
 • Sylwia Lipka i Rafał Maserak
 • Tomasz Oświeciński i Janja Lesar
 • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
 • Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz
 • Edyta Zając i Michał Bartkiewicz
 • Milena Rostkowska-Galant i Wojciech Jeschke

RadioZET.pl/JW