Obserwuj w Google News

Polsat SuperHit Festiwal 2018: gdzie oglądać w TV i online? [TRANSMISJA]

Redakcja
2 min. czytania
26.05.2018 09:53
Zareaguj Reakcja

Transmisja Polsat SuperHit Festiwal 2018 w TV i online na żywo dostępna będzie dla wszystkich, za darmo. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać muzyczne wydarzenie? Sprawdzamy informacje o streamie Polsat SuperHit Festiwal 2018 w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Polsat SuperHit Festiwal 2018: gdzie oglądać w TV i online? [TRANSMISJA]
fot. Krzysztof Radzki/EASTNEWS

Polsat SuperHit Festiwal 2018: transmisja w telewizji i online na żywo. Kiedy, gdzie i o której oglądać festiwal? Sprawdzamy szczegółowe godziny transmisji.

» Polsat SuperHit Festiwal 2018: wykonawcy. Kto wystąpi i kiedy? [PROGRAM] «

Polsat SuperHit Festiwal 2018: transmisja w TV na żywo - o której oglądać?

Polsat SuperHit Festiwal 2018 to niewątpliwie jedna z największych imprez muzycznych w Operze Leśnej w Sopocie. Festiwal będzie trwać cztery dni, a rozpocznie się w piątek, 25 maja. Podczas muzycznej imprezy wystąpią jedni z najpopularniejszych artystów ostatnich lat, którzy drugiego dnia festiwalu, powalczą o tytuł "Radiowy Przebój Roku". Z kolei ostatni dzień wydarzenia zdominują kabarety.

Dla wszystkich osób, które nie zdążyły nabyć biletu na imprezę, mamy dobrą wiadomość. Będzie można obejrzeć transmisję Polsat SuperHit Festiwal 2018 w TV na żywo. Festiwal emitowany będzie na antenie Telewizji Polsat. Transmisję z pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018 w TV obejrzymy 25 maja (piątek), o godzinie 20:05. Z kolei z drugiego dnia w sobotę, 26.05. o tej samej godzinie. Występy kabaretów odbędą się w niedzielę o godzinie 20:05.

Polsat SuperHit Festiwal 2018: online - gdzie oglądać za darmo w internecie?

Osoby, które nie będą miały okazji zasiąść w tym czasie przed telewizorem, będą mogły obejrzeć Polsat SuperHit Festiwal 2018 online. Transmisja na żywo za darmo ze wszystkich dni imprezy udostępniona będzie na platformie internetowej: ipla.pl.

 

» Polsat SuperHit Festiwal 2018: BILETY - gdzie i za ile? [CENNIK] «

RadioZET.pl/JW