Zamknij

Polsat SuperHit Festiwal 2018: BILETY - gdzie i za ile? [CENNIK]

Redakcja
22.05.2018 13:29

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w jednej z największych imprez muzycznych w Sopocie, a jeszcze nie zdążyli nabyć wejściówki. Bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2018 są jeszcze w sprzedaży! Gdzie i za ile można nabyć karnet? Przedstawiamy cennik.

Polsat SuperHit Festiwal 2018: BILETY - gdzie i za ile? [CENNIK]
fot. PIXABAY

Polsat SuperHit Festiwal 2018: BILETY - gdzie i za ile? Sprawdzamy, gdzie można nabyć wejściówki na kilka dni przed rozpoczęciem się muzycznej imprezy w Operze Leśnej w Sopocie.

» Polsat SuperHit Festiwal 2018: wykonawcy. Kto wystąpi i kiedy? [PROGRAM] «

» Polsat SuperHit Festiwal 2018: gdzie oglądać w TV i online? [TRANSMISJA] «

» Opole 2018: kto wystąpi i kiedy? [PROGRAM FESTIWALU] «

Gdzie kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2018?

Mimo że do rozpoczęcia jednej z największych imprez muzycznych w Sopocie pozostało już tylko kilka dni, to bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2018 są jeszcze dostępne. Wejściówkę na festiwal można zakupić za pośrednictwem stron internetowych: operalesna.pl, biletyna.pl, biletynakabarety.pl. Niestety bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2018 online kupimy już tylko na drugi i trzeci dzień imprezy. Ponadto zostały jedynie pojedyncze wejściówki!

Bilety na festiwal w Sopocie można kupić także stacjonarnie, w kasach BART oraz w kasach Opery Leśnej. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać w specjalnym punkcie informacyjnym zlokalizowanym na Placu Przyjaciół Sopotu.

Polsat SuperHit Festiwal 2018: bilety - za ile wejściówka? [CENNIK]

Ceny biletów na Polsat SuperHit Festiwal 2018 oscylują w granicach od 70 do 800 zł. Niestety najtańsze wejściówki nie są już dostępne, dlatego osoby, które chcą jeszcze nabyć bilet na muzyczne wydarzenie, muszą liczyć się z poniesieniem niemałych kosztów.

Przypominamy, że Polsat SuperHit Festiwal 2018 rozpocznie się w piątek, 25 maja i będzie trwać przez trzy dni, do niedzieli, 27 maja włącznie. Festiwal tradycyjnie będzie mieć miejsce w Operze Leśnej w Sopocie przy ulicy Moniuszki 12. Podczas muzycznej imprezy wystąpią jedni z najpopularniejszych artystów ostatnich lat, którzy drugiego dnia festiwalu, powalczą o tytuł "Radiowy Przebój Roku". Z kolei ostatni dzień wydarzenia zdominują kabarety. 

RadioZET.pl/JW