Zamknij

Orange is the new black, sezon 6. - gdzie oglądać S06E01 i od kiedy?

Redakcja
27.07.2018 10:58

Na premierę 6. sezonu "Orange is the new black" czekało naprawdę wielu fanów. Odbyła się ona w piątek, 27 lipca, a już poprzedniego dnia wieczorem pojawiały się liczne pytania, m.in. o to, gdzie będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowej serii i o której godzinie zostanie udostępniony S06E01. W poniższym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat 6. sezonu "Orange is the new black".

Orange is the new black, sezon 6. - gdzie oglądać S06E01 i od kiedy?
fot. Youtube / Netflix

"Orange is the new black" sezon 6. - gdzie i od kiedy oglądać S06E01? Premiera kolejnego sezonu serialu odbyła się w piątek, 27 lipca 2018, dlatego dla wszystkich fanów sprawdzamy najnowsze informacje na temat nowych odcinków: gdzie oglądać 6. sezon "Orange is the new black", kiedy będą dostępne odcinki i od której godziny będzie można obejrzeć całą nową serię.

Zobacz też: Magda Gessler w zapowiedzi Orange is the new black 6!

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

Od kiedy "Orange is the new black" 6. sezon będzie dostępny?

Podobnie jak w przypadku innych produkcji Netflix, 6. sezon "Orange is the new black" został od razu udostępniony w całości. Premiera kolejnej części serialu miała miejsce w piątek, 27 lipca. Już od rana można było rozpocząć oglądanie odcinków i dowiedzieć się, jak dalej rozwinęła się akcja serialu.

6. sezon "Orange is the new black"liczy 13 odcinków, podobnie jak poprzednie sezony. Pojedynczy epizod trwa zazwyczaj około 60 minut, jednak na ostatni, finałowy odcinek musimy przeznaczyć aż 85 minut. Tytuły poszczególnych odcinków to:

 • S06E01 - Któż wie to lepiej niż ja
 • S06E02 - Nadchodzi gównoburza
 • S06E03 - Dbaj o swój interes
 • S06E04 - Jestem gadającym osłem
 • S06E05 - Noc Psot
 • S06E06 - Stan macicy
 • S06E07 - Wiatr zmian
 • S06E08 - Gordony
 • S06E09 - Przetnij sznurek
 • S06E10 - Czekoladowy shake
 • S06E11 - Mroczny trening
 • S06E12 - Podwójne kłopoty
 • S06E13 - Wolność

Akcja nowego sezonu serialu rozpoczyna się tydzień po wydarzeniach z ostatniego odcinka. W dalszym ciągu bohaterki mają żelazną wolę i nie mają nic do stracenia. W więzieniu o zaostrzonym rygorze zawiązują się nowe sojusze, a przyjaźnie zostaną wystawione na próbę. Jednym z ważniejszych wątków w serialu, który zostanie wyjaśniony, będzie postać Piper i jej wyjście z więzienia.

Netflix na swoim oficjalnym koncie na Facebooku również zapowiedział premierę 6. sezonu "Orange is the new black" - w specjalnie przygotowanym filmiku z udziałem... Magdy Gessler! Możecie go obejrzeć poniżej:

» Orange Is The New Black, sezon 6 - kiedy premiera? [DATA, ZWIASTUN]

"Orange is the new black" 6. sezon - gdzie oglądać S06E01?

Kolejną serię odcinków z 6. sezonu "Orange is the new black" można oglądać oczywiście na platformie Netflix. Jeśli do tej pory nie znaliście tego tytułu, to nic straconego! Na Netflix dostępne są także odcinki z wszystkich poprzednich sezonów, które zdecydowanie warto nadrobić przed obejrzeniem najnowszej serii. Poniżej przypominamy również zwiastun 6. sezonu "Orange is the new black". 

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

 

"Orange Is The New Black" to serial, który już od pierwszego odcinka zjednał sobie tysiące fanów. W serwisie Netflix zadebiutował w 2013 roku i był jednym z jego pierwszych oryginalnych produkcji. Serial zdobył kilkanaście nagród oraz blisko 50 nominacji, w tym do Złotego Globu.

» The Kissing Booth 2: kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, OBSADA]

RadioZET.pl/KP