Zamknij

Orange Is The New Black, sezon 6 - kiedy premiera? [DATA, ZWIASTUN]

Redakcja
27.07.2018 10:26

Kiedy sezon 6. "Orange Is The New Black"? Data premiery została już oficjalnie potwierdzona - nowe odcinki będziemy mogli obejrzeć już w lipcu. Dodatkowo Netflix na swoim kanale na YouTubie opublikował zwiastun "Orange Is The New Black 6". Sprawdzamy, co wydarzy się w kolejnych epizodach i kiedy nowy sezon pojawi się na Netflixie.

OOrange Is The New Black, sezon 6 - kiedy premiera? [DATA, ZWIASTUN]
fot. screen z youtube/Netflix

"Orange Is The New Black", sezon 6 - data premiery została ogłoszona! Kiedy na Netflixie pojawią się nowe odcinki serialu? Sprawdzamy dokładną datę i przedstawiamy zwiastun.

» The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN] «

Orange Is The New Black, sezon 6: kiedy? [DATA PREMIERY]

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Data premiery sezonu 6. "Orange Is The New Black" została już oficjalnie potwierdzona! S06e01 "Orange Is The New Black" na Netflix będzie można obejrzeć od piątku, 27 lipca 2018 roku. Tradycyjnie Netflix powinien od razu opublikować wszystkie odcinki 6. serii. Prawdopodobnie każdy z nowych epizodów, podobnie jak w poprzednich sezonach, będzie trwał około godziny. 

 

» American Horror Story 8 - kiedy premiera 8. sezonu serialu?

"Orange Is The New Black" to serial, który już od pierwszego odcinka zjednał sobie tysiące fanów. W serwisie Netflix zadebiutował w 2013 roku i był jednym z jego pierwszych oryginalnych produkcji. Serial zdobył kilkanaście nagród oraz blisko 50 nominacji, w tym do Złotego Globu. 

» Orange is the new black, sezon 6. - gdzie oglądać S06E01 i od kiedy?

Sezon 6. Orange Is The New Black - ZWIASTUN nowej serii

Netflix, oprócz zamieszczenia informacji na temat premiery, na swoim kanale na YouTubie opublikował także krótki zwiastun 6. sezonu "Orange Is The New Black". Akcja nowego sezonu serialu rozpocznie się tydzień po wydarzeniach z ostatniego odcinka. W dalszym ciągu bohaterki mają żelazną wolę i nie mają nic do stracenia. W więzieniu o zaostrzonym rygorze zawiążą się nowe sojusze, a przyjaźnie zostaną wystawiona na próbę.

Co jeszcze wydarzy się w nowym 6. sezonie "Orange Is The New Black"? Odpowiedzi możemy oczekiwać już 27 lipca!

» Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA] «

RadioZET.pl/JW