Zamknij

"Kler" w Player - kiedy cały film "Kler" w Player, jaka cena za dostęp?

Redakcja
28.01.2019 10:16
"Kler" w Player - kiedy cały film "Kler" w Player, jaka cena za dostęp?
fot. Youtube/KinoSwiatPL

Kiedy "Kler" w Player? Początkowo film Smarzowskiego w pierwszym półroczu 2019 roku miał trafić na Showmax. Wraz z końcem stycznia platforma jednak znika z Polski, a licencję do film "Kler" kupił Player.pl. Wiadomo już, kiedy dokładnie będzie można oglądać cały film "Kler" online na platformie. Szczegółowe informacje na temat daty oraz ceny za dostęp na Player.pl, można znaleźć poniżej.

"Kler" Player.pl - kiedy cały film "Kler" pojawi się na platformie Player? Jaka cena za dostęp? Czy kontrowersyjny film Smarzowskiego będzie można obejrzeć jeszcze na początku 2019 roku? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

"Kler" w Player - KIEDY i jaka cena za dostęp?

Kiedy "Kler" w Player? W październiku portal Wirtualne Media informował, że cały film "Kler" na Showmax ma trafić najprawdopodobniej w pierwszym półroczu 2019 roku, po zakończeniu dystrybucji kinowej. W grudniu jednak pojawiła się informacja, że Showmax wraz z końcem stycznia 2019 znika z Polski. 

"31 stycznia 2019 r. Showmax wycofuje się z Polski, a usługa przestanie być dostępna. Jest to następstwem strategicznej wizji właściciela Showmax – Naspers Group, o wycofaniu się z działalności w sektorze rozrywki wideo prowadzonej w ramach MultiChoiceGroup, do której włączony został Showmax." - czytamy w oficjalnym komunikacie, wydanym przez Magdalenę Marzec, communications managera Showmax w Polsce.

Platforma Player.pl (TVN Discovery Polska) odkupiła licencję do filmu "Kler". W Player będzie można oglądać film od środy, 6 lutego 2019 roku. Cena za dostęp do "Kler" w Player na 72 godziny wynosić będzie 10 zł. 

Dodatkowo - jak ustalił portal Wirtualne Media - "Kler" będzie dostępny w usłudze VoD od 6 marca u następujących operatorów: UPC, Vectra, Multimedia, Toya, Inea, Ipla, Cyfrowy Polsat, Vod.pl, Play, Orange, Chili, Netia.

» "Kler" na DVD i Blu-ray - kiedy premiera, gdzie kupić, w jakiej cenie film? «

"Kler" online - gdzie obejrzeć "Kler" za darmo w internecie? [CDA, ZALUKAJ]

Dla wszystkich osób, które zastanawiają się, gdzie obejrzeć cały film "Kler" online za darmo, nie mamy dobrych wiadomości. W internecie nie znajdziemy jeszcze żadnego legalnego źródła. Obecnie jedyną możliwością obejrzenia legalnie filmu "Kler" jest wybranie się na seans do kina. Z kolei na początku 2019 roku - jak wspominaliśmy powyżej - produkcję będzie można obejrzeć m.in. na platformie Player.pl

» Kler online - gdzie obejrzeć film Smarzowskiego za darmo w internecie? [CDA, ZALUKAJ] «

Przypominamy, że premiera filmu "Kler" odbyła się 28 września. Pobił on rekord najlepszego otwarcia w weekend w polskich kinach po 1989 roku. Wynik wyniósł 935 tysięcy widzów. W obsadzie filmu Smarzowskiego znaleźli się m.in. Janusz Gajos (Arcybiskup Mordowicz), Arkadiusz Jakubik (Ks. Kukula), Robert Więckiewicz (Ks. Trybus), Jacek Braciak (Ks. Liskowski). Szczegółowe informacje zamieszczamy pod poniższym linkiem.

» Kler: premiera, zwiastun, obsada. O czym będzie film Smarzowskiego? «

RadioZET.pl/JW