Obserwuj w Google News

Jessica Jones sezon 3. - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Redakcja
2 min. czytania
13.08.2018 13:08
Zareaguj Reakcja

3. sezon serialu "Jessica Jones" został już oficjalnie potwierdzony, a fani oczekują kolejnych informacji na temat kontynuacji serii. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo na ten temat oraz czy jest już znana data premiery odcinków 3. sezonu serialu "Jessica Jones".

Jessica Jones sezon 3. - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?
fot. Youtube / Netflix Polska

"Jessica Jones" 3. sezon - kiedy premiera i o czym będzie kolejna seria odcinków? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji serialu Netflix.

» House of Cards 6. sezon - data premiery na Netflix [ZWIASTUN, PLAKAT]

"Jessica Jones" sezon 3. - kiedy premiera? [DATA, SZCZEGÓŁY]

3. sezon serialu "Jessica Jones" został już oficjalnie potwierdzony. Odcinki spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem przez fanów produkcji Netflixa, a w mediach społecznościowych 12 kwietnia 2018 roku pojawiły się pierwsze komunikaty dotyczące kontynuacji serii. Wiele osób zastanawia się jednak, na kiedy zaplanowano premierę 3. sezonu "Jessica Jones".

W tej chwili nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące produkcji oraz data premiery serialu "Jessica Jones". Gdy tylko pojawią się potwierdzone informacje, będziemy aktualizować ten artykuł. Jak można wywnioskować z poprzednich sezonów, 3. sezon serialu "Jesicca Jones" prawdopodobnie będzie liczył 13 odcinków.

Zakończenie 2. sezonu pozostawiło wiele wątpliwości, a wśród fanów rodzi się bardzo wiele pytań. Wśród nich jedno jest najważniejsze: czy głównej bohaterce wreszcie uda się uporać z przeszłością? Mamy nadzieję, że dowiemy się tego wkrótce.

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

Serial "Jessica Jones" na Netflix - o czym jest?

"Jessica Jones" to amerykański serial fantastycznonaukowy o superbohaterce o tym samym imieniu z komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Jessica Jones cierpi na zespół stresu pourazowego. Była superbohaterka postanawia zmienić swoje życie i zostaje prywatnym detektywem. W roli głównej występuje Krysten Ritter.

Pierwszy sezon składa 13 odcinków, które miały swoją premierę równocześnie w serwisie Netflix 20 listopada 2015 roku. W Polsce serial ten jest dostępny również na platformie Netflix od 6 stycznia 2016, kiedy to została ona uruchomiona na rynku polskim. 13 odcinków drugiego sezonu miały swoją premierę 8 marca 2018 roku.

» Ania, nie Anna - 3. sezon: kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?

RadioZET.pl/KP