Zamknij

Ania, nie Anna - 3. sezon: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

Karolina Piotrowska
28.11.2019 09:58

Czy "Ania, nie Anna" - 3. sezon powstanie? Choć przez długi czas nie była to pewna informacja, mamy bardzo dobre informacje dla fanów produkcji! Jeszcze w 2018 roku scenarzystka serialu opublikowała w sieci apel do widzów. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo, kiedy ma nastąpić premiera 3. sezonu "Ania, nie Anna" i czy jest już dostępny zwiastun.

Ania, nie Anna - 3. sezon: kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu?
fot. Youtube / Netflix

"Ania, nie Anna" 3. sezon - kiedy będzie i czy w ogóle powstanie? To pytanie zadawało sobie wielu widzów, którzy obejrzeli już wszystkie odcinki pierwszego i drugiego sezonu. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji serii, kiedy premiera "Ania, nie Anna 3" i czy jest już pierwszy zwiastun.

» Seriale na wakacje 2019 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

3. sezon "Ania, nie Anna" - kiedy nowe odcinki? [DATA PREMIERY, ZWIASTUN]

AKTUALIZACJA, 20.09.2019:

Data premiery 3. sezonu "Ania, nie Anna" została już oficjalnie ogłoszona! Nowe odcinki będzie można oglądać już od 3 stycznia 2020 roku.

Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące daty premiery 3. sezonu "Ania, nie Anna"! Twórczyni serialu poinformowała fanów serialu już kilka miesięcy temu na swoim Instagramie, że udało im się zwrócić uwagę Netflixa i jest ona w trakcie rozmów na temat powstania kolejnych odcinków i 3. sezonu "Ania, nie Anna". Kiedy poznamy szczegóły? Moira Walley-Beckett obiecywała, że gdy tylko będzie wiedzieć więcej na temat przyszłości serialu, od razu poinformuje o tym na swoich kontach w social mediach.

Ania, nie Anna, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix i czy będzie nowy sezon?

Jak na razie wiadomo tylko, że nowe odcinki zadebiutują na antenie stacji CBC już 22 września 2019 roku. Nie został jeszcze udostępniony oficjalny zwiastun 3. sezonu "Ania, nie Anna", a Netflix nie ogłosił daty premiery serialu na platformie. 

Za produkcję kolejnego sezonu serialu oryginalnego Netflix i CBC, "Ania, nie Anna" odpowiadać będą: showrunnerka - trzykrotna laureatka nagrody Emmy - Moira Walley-Becket i producentka wykonawcza Miranda de Pencier. Będzie on trwał aż 10 godzin. Zdjęcia powstaną w Ontario i na Wyspie Księcia Edwarda.

"Ania, nie Anna" 3. sezon - czy będzie kontynuacja?

Moira Walley-Beckett, czyli scenarzystka, a zarazem twórczyni serialu "Ania, nie Anna", pod koniec lipca 2018 roku opublikowała na Twitterze wpis z prośbą do widzów. Artystka apeluje o używanie hashtagu "#WakeUpAndWatchAnnE!" i polecanie serialu znajomym.

Im więcej ludzi przed ekranem, tym chętniej Netflix przedłuży "Anię, nie Annę" - napisała Walley-Beckett.

"Ania, nie Anna" to serial oryginalny stacji CBC i serwisu Netflix, wyprodukowany przez Northwood Entertainment i stworzony przez Moirę Walley-Beckett. Producentami wykonawczymi serialu są Miranda de Pencier, Moira Walley-Beckett, Sally Catto, Elizabeth Bradley, Alex Sapot, Debra Hayward i Alison Owen. Funkcję producenta pełni John Calvert. Serial Ania, nie Anna jest oparty na powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" autorstwa Lucy Maud Montgomery.

» Jessica Jones sezon 3. - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

RadioZET.pl/KP