Zamknij

Duncan Laurence w Warszawie 2019 - BILETY. Ile kosztują i kiedy kupić? [CENA]

Jolanta Waligóra
18.06.2019 09:29
Duncan Laurence w Warszawie 2019 - BILETY. Ile kosztują i kiedy kupić? [CENA]
fot. AP/Associated Press/East News

Bilety na koncert Duncana Laurence'a w Warszawie 2019 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów artysty. Nic dziwnego, w końcu będzie to pierwszy występ zwycięzcy tegorocznej Eurowizji w naszym kraju. Kiedy wejściówki trafią do sprzedaży i gdzie można je kupić? Szczegółowe informacje o biletach na koncert Duncana Laurence'a w Warszawie 2019 i ich cenach można znaleźć poniżej.

Duncan Laurence w Polsce 2019 - BILETY na koncert zwycięzcy Eurowizji. Ile kosztują wejściówki? Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy ceny biletów na koncert Duncana Laurence'a w Warszawie 2019.

Duncan Laurence w Warszawie 2019 - BILETY: kiedy i gdzie kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów artysty - bilety na koncert Duncana Laurence'a w Warszawie 2019 trafią do sprzedaży już w drugiej połowie czerwca 2019 roku. Wejściówki będzie można nabyć od wtorku, 18 czerwca od godziny 10:00. Sprzedaż biletów prowadzona będzie za pośrednictwem strony Eventim.

Koncert Duncana Laurence'a w Polsce w 2019 roku odbędzie się 25 listopada (poniedziałek) w Klubie Proxima w Warszawie. Będzie to pierwszy występ zwycięzcy tegorocznej Eurowizji w naszym kraju. Muzyk odwiedzi Polskę w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej, która zapowiadać będzie jego debiutancką płytę. 

Duncan Laurence w Polsce. Zwycięzca Eurowizji 2019 zagra koncert w Warszawie

Bilety na Duncana Laurence'a w Warszawie 2019 - CENY. Ile kosztują?

Ceny biletów na koncert Duncana Laurence'a w Warszawie 2019 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich, którzy chcą wziąć udział w muzycznym wydarzeniu. Wejściówki będą kosztować 89 zł.

 

Duncan Laurence urodził się 11 kwietnia 1994 w Spijkenisse. Ukończył Akademię Rockową w Tilburgu. Później komponował i pisał teksty, ale prawdziwą popularność uzyskał dopiero w 2014 roku po występie w programie The Voice of Holland. Laurence dostał się do drużyny prowadzonej przez Ilse DeLange i odpadł w odcinku półfinałowym. W 2019 roku jako reprezentant Holandii wziął udział w 64. Konkursie Piosenki Eurowizja 2019 z piosenką "Arcade". Duncan Laurence od początku był faworytem do zwycięstwa w konkursie, który na końcu wygrał.

Duncan Laurence: kim jest zwycięzca Eurowizji 2019? [PIOSENKA, INSTAGRAM]

RadioZET.pl/JW