Zamknij

Best nine 2020 - Instagram: jak zrobić top nine i sprawdzić najpopularniejsze zdjęcia?

31.12.2020 09:13
Best nine 2020 - Instagram: jak zrobić top nine i sprawdzić najpopularniejsze zdjęcia?
fot. Shutterstock

Co roku pod koniec grudnia na Instagramie popularne stają się podsumowania - tak zwane best nine 2020. Jak zrobić je samodzielnie i wstawić na swój profil? Poniżej podpowiadamy, jak można stworzyć własne top nine 2020 na Instagramie.

Best nine 2020 - Instagram: jak zrobić top nine i sprawdzić najpopularniejsze zdjęcia? Poniżej podpowiadamy kilka sposobów, jak można samodzielnie stworzyć kolaż Best Nine 2019 na Instagramie i jak można go później wykorzystać.

Jak odzyskać usunięte lub zablokowane konto na Instagramie?

INSTAGRAM: BEST NINE 2020 - jak zrobić i wstawić na swoje konto?

Co roku pod koniec grudnia w różnych mediach społecznościowych bardzo popularne są podsumowania minionych 12 miesięcy. Jednym z najpopularniejszych jest na przykład BEST NINE 2020 na Instagramie. Jak zrobić taki kolaż i wstawić go na swój profil? Można to zrobić samodzielnie przy pomocy różnych aplikacji dostępnych na telefon. Wymaga to sporo pracy, ponieważ trzeba samodzielnie przejrzeć wszystkie zdjęcia, które dodaliśmy w danym roku i wybranie tych, które miały najwięcej polubień. Następnie należy znaleźć lub pobrać te zdjęcia i stworzyć grafikę z np. 9 wybranych zdjęć. Później można taki zbiór zdjęć wstawić na Instastory lub jako osobny post.

Jak usunąć konto na Instagramie?

Jak zrobić TOP NINE 2020 na Instagram i sprawdzić najpopularniejsze zdjęcia?

Aby zrobić własne TOP NINE 2020 czy BEST NINE 2020 na Instagramie i sprawdzić najpopularniejsze zdjęcia z minionego roku na naszym koncie, wystarczy wejść na wybraną stronę internetową, która pozwala na automatyczne stworzenie kolażu. Jedną z takich stron jest np. bestnine.net. Następnie należy wpisać swoją nazwę z Instagrama i zaczekać kilka minut. Otrzymamy kolaż zdjęć, który możemy zapisać na telefonie i wstawić na swoje konto w formie Instastory lub jako osobny post.

Instagram - jak zobaczyć prywatne konto i zdjęcia tam publikowane?

Aby obejrzeć BEST NINE 2020 na Instagramie lub TOP NINE 2020 wybranych osób, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę wybrany hashtag. Może to być na przykład #bestnine, #bestnine2020, #topnine2020, #topnine, #bestnineinstagram lub inne podobne kombinacje. Takie hashtagi można wykorzystać również jako opis do własnego Best Nine 2020 na Instagramie.

Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera? [FIREFOX, OPERA, SAFARI]

Jak zapisać zdjęcie z Instagrama z wersji roboczej lub InstaStory?

RadioZET.pl