Obserwuj w Google News

Agent Gwiazdy 4: uczestnicy nowej edycji. Kto występuje w programie? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Redakcja
2 min. czytania
27.02.2019 21:15
Zareaguj Reakcja

Kto występuje "Agent: Gwiazdy 4"? Uczestnicy najnowszej edycji przestają być tajemnicą, a w sieci pojawia się coraz więcej informacji na ten temat. Niektóre z nazwisk mogą być prawdziwym zaskoczeniem, bo tym razem w show wezmą udział m.in. Edyta Górniak czy Andrzej Gołota.

"Agent - Gwiazdy 4": uczestnicy nowej edycji programu. Kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Program "Agent: Gwiazdy 4" - UCZESTNICY: kto wystąpi w najnowszej edycji programu? Lista uczestników stale się powiększa, a w sieci pojawia się coraz więcej informacji na ten temat. Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze szczegóły, które wiemy do tej pory oraz przede wszystkim listę uczestników "Agenta: Gwiazdy 4".

"Agent: Gwiazdy 4" - UCZESTNICY nowej edycji

Jak informuje "Party", wśród uczestników "Agent: Gwiazdy 4" zobaczymy m.in. aktorkę Zofię Zborowską. W show mają wystąpić także m.in. blogerka Angelika Mucha, modelka Viola Kołakowska, pięściarz Andrzej Gołota, mister Rafał Jonkisz, podróżnik Aleksander Doba, a także Maria Sadowska, Damian Kordas. Jednym z największych zaskoczeń tej edycji programu może być udział Edyty Górniak. 

» Edyta Górniak w show „Agent: Gwiazdy”!

Kto wystąpi w "Agent: Gwiazdy 4" i kiedy premiera?

Najnowszy sezon programu poprowadzi jak zawsze Kinga Rusin. Zdjęcia do "Agent: Gwiazdy 4" już się rozpoczęły, a większość nagrań odbywa się właśnie teraz, czyli w listopadzie 2018 roku na Wyspach Kanaryjskich - w większości na Gran Canarii oraz Fuerteventurze, jak informuje Fakt.pl. Show zostanie wyemitowane w telewizji prawdopodobnie wiosną 2019 roku.

Warto przypomnieć, że pierwszą odsłonę gwiazdorskiego wydania wygrał Antoni Królikowski. Agentem był wówczas Hubert Urbański. Program "Agent: Gwiazdy 2" wygrała Daria Ładocha. Zawodniczka, która przez wielu widzów typowana była na agenta, pokonała Jarosława Kreta. Agentem okazała się Odeta Moro. W trzeciej edycji agentem okazała się być Ilona Ostrowska. Program wygrał Michał Mikołajczak.

RadioZET.pl/KP