Obserwuj w Google News

Znamy szczegóły nowego programu Małgorzaty Rozenek. „Ruszamy z kopyta”

2 min. czytania
24.06.2024 13:39

Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowuje się do wejścia na plan swojego nowego programu. Po zakończeniu emisji „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” gwiazda zaczyna kolejny etap w swojej karierze. O szczegółach sekretnego projektu opowiedziała menadżerka prezenterki.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek dostała nowy program w TVN. „Nie będzie to reality show”

Małorzata Rozenek-Majdan nie przestaje zaskakiwać i cały czas znajduje nowy pomysł na siebie. Prezenterka zaczynała karierę w programie „Perfekcyjna Pani Domu”, by zostać gwiazdą reality-shows takich jak „Azja Express” czy „Iron Majdan”, a następnie walczyć w Sejmie o dofinansowanie in vitro w Polsce. Po zwolnieniu z „Dzień Dobry TVNMałgorzata Rozenek-Majdan powróciła do telewizji w show „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”, w którym zmierzyła się w sportowych wyzwaniach z sześcioma mężczyznami. Chociaż gwiazda otrzymała propozycję nagrania kolejnego sezonu programu, odmówiła i postanowiła zaskoczyć fanów nowym projektem.

Nowy program Małgorzaty Rozenek. Menadżerka zdradza szczegóły projektu

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że udział w „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” wiele ją kosztował. Gwiazda ma za sobą katorżnicze i wymagające treningi, które pochłaniały bardzo dużo czasu. Jeszcze zanim prezenterka weszła na plan programu, porozmawiała z rodziną o jej nowym zawodowym wyzwaniu. - Oni to odczuli. Oni wiedzieli na samym początku, jak to będzie wyglądało. Usiedliśmy wszyscy razem, żeby to przegadać... Ja przez pół roku byłam kompletnie wyjęta z życia towarzyskiego. Ja tylko trenowałam i nagrywałam zdjęcia i byłam z moją rodziną, a najgorsze, że to się chyba za chwilę powtórzy… - mówiła celebrytka w rozmowie z Plotkiem.

Wiadomo już, że Małgorzata Rozenek-Majdan dostała nowe show w TVN. Dziennikarze shownews.pl porozmawiali z menadżerką gwiazdy, która zdradziła, o czym tym razem opowie program jej podopiecznej. - To będzie kompletnie co innego. Oczywiście nadal zostajemy w TVN. Nie będzie to drugi sezon „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” - był proponowany Małgosi, natomiast program był męczący dla niej fizycznie i psychicznie. To było sześć miesięcy katorżniczej pracy, wyjazdów bez rodziny. To był bardzo intensywny okres. Teraz Gosia musi odpocząć - powiedziała Patrycja Goździuk.

Redakcja poleca

Okazuje się, że w nowym programie Małgorzata Rozenek-Majdan ma skupić się na „społecznej aktywności”, a jej projekt nie będzie miał rozrywkowej formuły. - Teraz wchodzimy z nowym programem z Małgosią w roli głównej. Nie będzie skupiać się na sporcie, na rywalizacji, a bardziej na „społecznej aktywności”. Nie będzie to reality show, nie będzie to forma rozrywkowa. Na razie nie możemy więcej zdradzić. Niedługo zaczynamy zdjęcia. Jeszcze chwila prywatnych wakacji i ruszamy z kopyta - zapowiedziała menadżerka gwiazdy. Czyżby więc Małgorzata Rozenek-Majdan chciała zmienić swój wizerunek? Przypomnijmy, że od dawna plotkuje się, że prezenterka porzuci show-biznes i pójdzie w politykę.

Źródło: Radio ZET/Plotek/Show News

Nie przegap