Obserwuj w Google News

Nie żyje gwiazda programu telewizyjnego. Zdradzono powód jej śmierci

2 min. czytania
24.06.2024 15:17

Sarah Becker - uczestniczka reality show MTV "The Real World" nie żyje. Kobieta miała tylko 52 lata. Co było przyczyną jej śmierci?

Znicz - materiał poglądowy
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News

Sarah Becker nie żyje. Była gwiazdą programu MTV

Jak podaje TMZ, zmarła Sarah Becker znana z reality show MTV z lat 90. pod tytułem "The Real World". Informację o zgonie potwierdzili członkowie rodziny kobiety. Okazuje się, że Becker popełniła samobójstwo. Zmarła na początku czwartego tygodnia czerwca 2024 roku. Jej ciało znaleziono w jej domu w stanie Illinois. Kobieta w 2023 roku przeprowadziła się z Kalifornii, by zająć się swoją rodziną. Planowała jednak powrót do domu.

Mimo dalekosiężnych planów, w ciągu ostatnich miesięcy Becker zmagała się z problemami psychicznymi. Negatywnie na jej stan wpłynęła opieka nad matką i siostrą oraz wypadek na deskorolce. Nie podano szczegółów śmierci kobiety. Rodzina wspomina ją jako bezinteresowną osobę która zawsze troszczyła się o innych.

Redakcja poleca

Sarah Becker zyskała rozpoznawalność dzięki programowi MTV

O Becker zrobiło się głośno, kiedy w 1996 roku wzięła udział w reality show "The Real World". Wystąpiła w 6. sezonie programu. Miała wówczas 25 lat. Pochodziła z La Jolla w Kalifornii i pracowała w branży komiksowej. W jednym z odcinków programu przyprowadziła do domu szczeniaka, co zapadło wanom show w pamięć.

Oglądaj

W tym sezonie do formuły programu wprowadzono zmiany. Uczestnicy mieli zadanie do wykonania - założyć firmę za 50 tysięcy dolarów. Niestety brak współpracy i konflikty w grupie sprawiły, że zadanie się nie powiodło.

Źródło: Radio ZET/TMZ

Nie przegap