Obserwuj w Google News

"Ranczo" wróci na ekrany? W sieci pojawił się niezwykły zwiastun [WIDEO]

2 min. czytania
19.06.2023 11:11
Zareaguj Reakcja

Wielbiciele serialu "Ranczo" wciąż mają nadzieję, że serial powróci na ekrany. Niemałe emocje w sieci wzbudził niezwykły zwiastun, w którym możemy zobaczyć bohaterów serii. Czy to zapowiedź wielkiego powrotu hitu Telewizji Polskiej?

"Ranczo" wraca na ekrany?
fot. Bartosz KRUPA/East News

" Ranczo" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Obyczajowo-komediowa produkcja TVP okazała się jednym z największych telewizyjnych hitów. Historia pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych Lucy, która odmienia życie stereotypowej polskiej wsi, podbiła serca widzów. Nic w tym dziwnego, humor łączył się w serii z celnym komentowaniem polskiego życia społecznego, a świetnie napisane postacie po prostu nie dały się nie lubić. Serial emitowany był w latach 2006-2009, jego popularność była tak duża, że w latach 2011-2016 mogliśmy oglądać kolejne odcinki. Czy teraz wierni fani mogą się spodziewać kolejnego powrotu produkcji?

Niezwykły zwiastun serialu "Ranczo". Produkcja powróci na ekrany?

Wierni fani "Rancza" nadal mają nadzieję, że ich ulubieni bohaterowie ponownie pojawią się na ekranie. Kolejna odsłona serii nie została zapowiedziana, ale jej wielbiciele mogą przekonać się, jak Kusy czy Lucy wyglądaliby, gdyby za ich wygląd odpowiadała sztuczna inteligencja. Wszystko za sprawą niezwykłego zwiastuna, który na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował użytkownik jumper323.

W nagraniu widzimy wyobrażenia sztucznej inteligencji na temat bohaterów "Rancza". Trzeba przyznać, że poradziła sobie świetnie, na ekranie bez trudu rozpoznamy między innymi Lucy, Kusego, wójta i Proboszcza oraz Więcławską. Internauci nie kryli zachwytu nad nagraniem.

Redakcja poleca

Bohaterowie "Rancza" odtworzeni przez sztuczną inteligencję. Niezwykły zwiastun serialu

Pod nagraniem, na którym możemy oglądać wirtualnych bohaterów "Rancza", zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Użytkownicy sieci podkreślali, że autor filmu bardzo się postarał, a postacie wyglądają realistycznie.

- Moje modlitwy zostały wysłuchane.

- W pięknym stylu. Z gustem. Nawet muzyka pasuje.

- Bardzo ok. A nawet bardziej.

- Fajnie by to wyglądało też z serialem "Plebania" - czytamy.

Kto wie, być może niedługo zobaczymy nagrania inspirowane innymi polskimi serialami.